Анонси всіх дописів: Боротьба з пандемією, вторая страница.

Навигатор: 01 02 03 04
20 жовтня 2020, 10:01

5 питань про COVID-19?

5 питань про COVID-19? 📌 Чи має право пацієнт з підозрою чи COVID-19 на безоплатне КТ або рентген? ✅ Доцільність обстежень призначає сімейний або лікуючий лікар. Якщо лікар створив е-направлення на рентген або КТ, то пацієнт може пройти діагностику безоплатно в тих закладах, які мають договір з НСЗУ за амбулаторним пакетом. 📌 Коли пацієнт з підозрою або встановленим COVID-19 лікується вдома, Хто оплачує ліки? ✅Симптоматичне лікування, наприклад, жарознижувальне оплачується пацієнтом. 📌 При госпіталізації з COVID-19, що для пацієнта є безоплатним? ✅Тестування на COVID-19; лабораторні та інструментальні дослідження; киснева підтримка, інтенсивна терапія; медикаментозна терапія та знеболення; ліки. 📌 Скільки платить НСЗУ за лікування одного хворого на COVID-19 у стаціонарі лікарні?
15 жовтня 2020, 09:25

Коли починати прийом антибіотиків при COVID-19?!

Коли починати прийом антибіотиків при COVID-19?! 📌 ГРВІ та антибіотики. Майже усі відомі нам ГРВІ минають за 3-7 днів. Лікування ГРВІ: рясне пиття, парацетамол або ібупрофен, сольовий розчин для носа. Антибіотики при ГРВІ не призначають. Тому, що вірус НЕ ЛІКУЄТЬСЯ антибіотиками. 📌 COVID-19 та антибіотики. Коли пацієнт отримує підтвердження того, що в нього не звичайне ГРВІ, а коронавірусна інфекція, це дуже його лякає. Антибіотики призначає саме лікар, якщо бачить ознаки бактеріального ускладнення. 📌 Чому не можна самостійно призначати собі антибіотики? Окрім даремно витрачених коштів, пацієнт ризикує викликати стійкість до антибіотиків. Вона розвивається, коли через прийом ліків бактерії стають нечутливим до антибіотиків. Викликані такими бактеріями інфекції лікувати значно важче та довше.
15 жовтня 2020, 09:20

Кому показано лікування в стаціонарі при COVID-19

Кому показано лікування в стаціонарі при COVID-19 Є групи людей, для яких амбулаторне лікування COVID-19 заборонено і передбачено лише лікування в стаціонарі. ✅Пацієнти, які в групі ризику: 📌 тяжкі хронічні захворювання легень і серцево-судинної системи; 📌ниркова недостатність; 📌імуносупресивні стани (первинний і вторинний імунодефіцити); 📌тяжкі алергічні захворювання або стани; 📌аутоімунні захворювання. ✅ Пацієнти з симптомами, що характеризують середньо-тяжкий і тяжкий перебіг: 📌ядуха; 📌утруднене дихання; 📌кровохаркання; 📌шлунково-кишкові симптоми (нудота, блювання, діарея); 📌 зміни психічного стану (сплутаність свідомості, загальмованість) та ін. Пацієнти незалежно від тяжкості стану, в яких відзначається підвищення температури вище 38° C, що погано піддається корекції, також мають отримувати медичну допомогу у стаціонарі. Рішення про місце лікування приймає не пацієнт, а ваш сімейний лікар.
07 жовтня 2020, 10:42

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19?

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19? ‼️В Україні визначений чіткий алгоритм дій у разі появи симптомів COVID-19. Найперше необхідно зателефонувати своєму сімейному лікарю. Головне: Жоден стандарт не передбачає, що хворий повинен самостійно їхати в поліклініку та стояти там у чергах. Детальніше у нашій інфографіці
28 вересня 2020, 14:09

Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19

Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19 Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19 Google Maps, за допомогою спеціального інструменту, показуватиме статистику захворюваності на коронавірусну хворобу в різних країнах та місцевостях світу. Як повідомляє CNN, програма Maps відображатиме показники кількості нових випадків захворювання на Covid-19 на 100 000 людей протягом семи днів. Користувачі зможуть у вибраній місцевості побачити, чи збільшується чи зменшується кількість випадків захворювання. Інформація буде доступна для всіх 220 країн, в яких працює Google Maps. Google братиме дані з трьох джерел: Університету Джона Гопкінса, New York Times та Вікіпедії. Вони отримують свої дані від Всесвітньої організації охорони здоров’я та інших громадських чи державних організацій галузі охорони здоров’я.
18 вересня 2020, 09:47

Якщо ви помітили в себе симптоми коронавірусу

Якщо ви помітили в себе симптоми коронавірусу Якщо ви помітили в себе симптоми коронавірусу: 📌Зателефонуйте лікарю, з яким у вас укладена декларація (за телефоном нашого колл-центру ). Іти на прийом не потрібно. За необхідності лікар спрямує до вас мобільну бригаду, щоб узяти матеріал для аналізу. 📌 Якщо ви не маєте свого лікаря, телефонуйте на регіональну гарячу лінію з питань COVID-19 – бригаду викличе диспетчер. Номер телефону ліній шукайте за посиланням https://bit.ly/2B7FQRv. Результати тестування повідомлять вам та вашому лікарю. 📌У разі підтвердження діагнозу ваш лікар надасть рекомендації щодо самоізоляції та лікування, якщо перебіг легкий. Або порекомендує звернутися до лікарні, якщо перебіг важкий. 📌Якщо у вас критичний стан, утруднене дихання, висока температура, телефонуйте у швидку допомогу.
03 вересня 2020, 13:25

Поради ВООЗ для людей з інвалідністю

Поради ВООЗ для людей з інвалідністю Люди з інвалідністю можуть зазнавати більшого впливу COVID-19, тому ВООЗ рекомендує вживати заходів, щоб пом’якшити цей вплив. Через різні бар’єри людям з інвалідністю буває складно дістатися до раковини, щоб помити руки, дехто не може дотримуватися дистанції, адже потребує фізичної підтримки, а люди з порушенням зору мають торкатися предметів, аби отримати інформацію. ВООЗ дає такі поради для людей з інвалідністю та їхнім рідним: ✔️ уникайте місць великого скупчення людей, відвідуйте їх не в пікові години ✔️ робіть покупки онлайн чи по телефону, попросіть про це друзів ✔️ спробуйте придбати продукти, ліки та засоби першої необхідності про запас ✔️ за можливості, працюйте з дому ✔️ дезінфікуйте предмети…
27 серпня 2020, 15:08

Проведення безпечного навчання під час карантину

Проведення безпечного навчання під час карантину Карантин диктує нові правила. Зокрема і для освітнього процесу, який почнеться вже за кілька днів. Обов’язкове їх дотримання – це безпека наших дітей та, відповідно, наша. Наголошую ще раз на основних нововведеннях, які чекають учнів, студентів та викладачів у прийдешньому навчальному сезоні: 📌 Педагогам після приходу на роботу обов’язково мірятимуть температуру. 37,2°C і вище або нежить, кашель чи інші ознаки гострого респіраторного захворювання — це недопуск до роботи. 📌 На всіх входах до закладу освіти організовуються місця для обробки рук антисептиками. У приміщеннях усі мають пересуватися у респіраторах чи масках, окрім наймолодших школярів (учнів 1-4 класів). 📌 Під час занять у навчальних приміщеннях маски можна не надівати.
30 липня 2020, 13:30

Як пояснити дитині, що таке COVID-19

Як пояснити дитині, що таке COVID-19 Пояснюючи дитині, що таке COVID-19, важливо дотримуватися балансу: не налякати, але й не применшувати загрозу, тому що всім слід дотримуватися певних правил, аби не захворіти. Для початку з’ясуйте, що дитині відомо про епідемію. Дайте зрозуміти, що дитина може ділитися з вами своїми страхами. Говоріть лише правду, але використовуйте мову, відповідну віку дитини. Якщо не маєте відповіді на якесь запитання, пробуйте разом її пошукати, наприклад, на сайті ВООЗ. Поясніть, що не вся інформація в інтернеті є правдивою і краще довіряти експертним організаціям. Навчіть дитину захищати себе: заохочуйте регулярно мити руки, покажіть, як прикривати обличчя згином ліктя під час кашлю та чхання, поясніть, що є місця…
02 липня 2020, 09:45

Збираєтеся на море?!

Збираєтеся на море?! Наразі немає доказів, що коронавірус може поширюватися в басейні чи морі. Небезпека в іншому – переповнені пляжі, місця відпочинку біля басейну, на яких люди не дотримуються безпечної дистанції. Прості правила: ☑️ тримайтеся від інших на відстані не менше ніж 2 м; ☑️ якщо торкаєтесь шезлонгів чи інших речей загального користування, варто мити руки або використовувати антисептик; ☑️ обирайте дозвілля на відкритому повітрі, а не закриті приміщення біля басейну; ☑️ не відвідуйте пляжів з симптомами ГРВІ; ☑️ дотримуйтесь етикету чхання та кашляння; ☑️ відпочиваючи з дитиною, користуйтеся лише власними іграшками. Деякі країни вже відкрили кордони й дозволил Link и в’їзд іноземців. Якщо збираєтеся летіти туди на відпочинок, прочитайте правила поведінки в аеропорту та літаку https://bit.ly/2YoIVVT.
Навигатор: 01 02 03 04