Анонси всіх дописів: Боротьба з пандемією, вторая страница.

Навигатор: 01 02 03 04
07 жовтня 2020, 10:42

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19?

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19? ‼️В Україні визначений чіткий алгоритм дій у разі появи симптомів COVID-19. Найперше необхідно зателефонувати своєму сімейному лікарю. Головне: Жоден стандарт не передбачає, що хворий повинен самостійно їхати в поліклініку та стояти там у чергах. Детальніше у нашій інфографіці
28 вересня 2020, 14:09

Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19

Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19 Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19 Google Maps, за допомогою спеціального інструменту, показуватиме статистику захворюваності на коронавірусну хворобу в різних країнах та місцевостях світу. Як повідомляє CNN, програма Maps відображатиме показники кількості нових випадків захворювання на Covid-19 на 100 000 людей протягом семи днів. Користувачі зможуть у вибраній місцевості побачити, чи збільшується чи зменшується кількість випадків захворювання. Інформація буде доступна для всіх 220 країн, в яких працює Google Maps. Google братиме дані з трьох джерел: Університету Джона Гопкінса, New York Times та Вікіпедії. Вони отримують свої дані від Всесвітньої організації охорони здоров’я та інших громадських чи державних організацій галузі охорони здоров’я.
18 вересня 2020, 09:47

Якщо ви помітили в себе симптоми коронавірусу

Якщо ви помітили в себе симптоми коронавірусу Якщо ви помітили в себе симптоми коронавірусу: 📌Зателефонуйте лікарю, з яким у вас укладена декларація (за телефоном нашого колл-центру ). Іти на прийом не потрібно. За необхідності лікар спрямує до вас мобільну бригаду, щоб узяти матеріал для аналізу. 📌 Якщо ви не маєте свого лікаря, телефонуйте на регіональну гарячу лінію з питань COVID-19 – бригаду викличе диспетчер. Номер телефону ліній шукайте за посиланням https://bit.ly/2B7FQRv. Результати тестування повідомлять вам та вашому лікарю. 📌У разі підтвердження діагнозу ваш лікар надасть рекомендації щодо самоізоляції та лікування, якщо перебіг легкий. Або порекомендує звернутися до лікарні, якщо перебіг важкий. 📌Якщо у вас критичний стан, утруднене дихання, висока температура, телефонуйте у швидку допомогу.
03 вересня 2020, 13:25

Поради ВООЗ для людей з інвалідністю

Поради ВООЗ для людей з інвалідністю Люди з інвалідністю можуть зазнавати більшого впливу COVID-19, тому ВООЗ рекомендує вживати заходів, щоб пом’якшити цей вплив. Через різні бар’єри людям з інвалідністю буває складно дістатися до раковини, щоб помити руки, дехто не може дотримуватися дистанції, адже потребує фізичної підтримки, а люди з порушенням зору мають торкатися предметів, аби отримати інформацію. ВООЗ дає такі поради для людей з інвалідністю та їхнім рідним: ✔️ уникайте місць великого скупчення людей, відвідуйте їх не в пікові години ✔️ робіть покупки онлайн чи по телефону, попросіть про це друзів ✔️ спробуйте придбати продукти, ліки та засоби першої необхідності про запас ✔️ за можливості, працюйте з дому ✔️ дезінфікуйте предмети…
27 серпня 2020, 15:08

Проведення безпечного навчання під час карантину

Проведення безпечного навчання під час карантину Карантин диктує нові правила. Зокрема і для освітнього процесу, який почнеться вже за кілька днів. Обов’язкове їх дотримання – це безпека наших дітей та, відповідно, наша. Наголошую ще раз на основних нововведеннях, які чекають учнів, студентів та викладачів у прийдешньому навчальному сезоні: 📌 Педагогам після приходу на роботу обов’язково мірятимуть температуру. 37,2°C і вище або нежить, кашель чи інші ознаки гострого респіраторного захворювання — це недопуск до роботи. 📌 На всіх входах до закладу освіти організовуються місця для обробки рук антисептиками. У приміщеннях усі мають пересуватися у респіраторах чи масках, окрім наймолодших школярів (учнів 1-4 класів). 📌 Під час занять у навчальних приміщеннях маски можна не надівати.
30 липня 2020, 13:30

Як пояснити дитині, що таке COVID-19

Як пояснити дитині, що таке COVID-19 Пояснюючи дитині, що таке COVID-19, важливо дотримуватися балансу: не налякати, але й не применшувати загрозу, тому що всім слід дотримуватися певних правил, аби не захворіти. Для початку з’ясуйте, що дитині відомо про епідемію. Дайте зрозуміти, що дитина може ділитися з вами своїми страхами. Говоріть лише правду, але використовуйте мову, відповідну віку дитини. Якщо не маєте відповіді на якесь запитання, пробуйте разом її пошукати, наприклад, на сайті ВООЗ. Поясніть, що не вся інформація в інтернеті є правдивою і краще довіряти експертним організаціям. Навчіть дитину захищати себе: заохочуйте регулярно мити руки, покажіть, як прикривати обличчя згином ліктя під час кашлю та чхання, поясніть, що є місця…
02 липня 2020, 09:45

Збираєтеся на море?!

Збираєтеся на море?! Наразі немає доказів, що коронавірус може поширюватися в басейні чи морі. Небезпека в іншому – переповнені пляжі, місця відпочинку біля басейну, на яких люди не дотримуються безпечної дистанції. Прості правила: ☑️ тримайтеся від інших на відстані не менше ніж 2 м; ☑️ якщо торкаєтесь шезлонгів чи інших речей загального користування, варто мити руки або використовувати антисептик; ☑️ обирайте дозвілля на відкритому повітрі, а не закриті приміщення біля басейну; ☑️ не відвідуйте пляжів з симптомами ГРВІ; ☑️ дотримуйтесь етикету чхання та кашляння; ☑️ відпочиваючи з дитиною, користуйтеся лише власними іграшками. Деякі країни вже відкрили кордони й дозволил Link и в’їзд іноземців. Якщо збираєтеся летіти туди на відпочинок, прочитайте правила поведінки в аеропорту та літаку https://bit.ly/2YoIVVT.
05 червня 2020, 06:40

Поточна ситуація щодо спалаху інфекції на Білопільщині

Поточна ситуація щодо спалаху інфекції на Білопільщині Шановні друзі! По перше, давайте зберігати спокій в цій непростій ситуації навколо спалаху коронавірусною інфекцією. Так, дійсно, за минулу добу додалося ще 9 підтверджених випадки. Всі вони є безсимптомними носіями інфекції. І навіть в цій ситуації є деякий привід для деякого оптимізму, якщо можна так казати. Зараз поясню: Ці носії інфекції виявлені та ізольовані. Тобто, надалі вони не будуть заражати інших людей. У всьому світі діє основне правило – головний метод боротьби з подібними інфекціями: виявляти (читай, тестувати) та ізолювати Чим більше виявлено і ізольовано, тим ближче до закінчення епідемії Медичні працівники забезпечені засобами індивідуального захисту. В достатній кількості є дез. засоби та антисептики.
22 травня 2020, 11:37

Інформація щодо епідемії

Інформація щодо епідемії У багатьох заражених COVID-19 є лише незначні симптоми ГРВІ. Особливо це характерно для ранніх стадій захворювання. Новим коронавірусом можна заразитися від людини, яка має лише незначний кашель, а в іншому не відчуває себе хворою. Згідно з інформацією World Health Organization (WHO), основним механізмом передачі нової коронавірусної інфекції є краплинний. Тобто через краплі, які виділяються із дихальних шляхів інфікованої людини. Наразі відомо, що є можливість зараження COV ID-19 від людини з безсимптомним перебігом хвороби. Тривають дослідження щодо поширеності таких випадків.
12 травня 2020, 09:03

Трохи про безпеку при виході з карантину

Трохи про безпеку при виході з карантину Українці готуються поступово виходити з карантину. Основні правила безпеки, які наразі дорівнюють новим стандартам життя: ✅ Регулярно і ретельно мийте руки з милом або обробляйте їх антисептиком. ✅ Відвідуючи парки та інші зони відпочинку та дозвілля, уникайте великого скупчення людей. ✅ Не забувайте про етикет кашляння або чхання. ✅ Безпечне відвідування салонів краси. Як вплинути на власну безпеку під час візиту до перукаря? Вимийте волосся вдома, одягніть таку маску, яка фіксується саме за вухами, щоб не довелося її знімати. Порадьте рідним, які перебувають у зоні ризику, записуватись у салон краси на 9.00 або 10.00 - відразу з відкриттям закладу. Залишайтеся сумлінними - залишайтеся здоровими.
Навигатор: 01 02 03 04