Анонси всіх дописів: Боротьба з пандемією, первая страница.

Навигатор: 01 02 03 04
31 січня 2022, 15:06

Щотижнева інформація щодо пандемії на 31 січня

Щотижнева інформація щодо пандемії на 31 січня Оперативна інформація щодо захворюваності та вакцинації від ковід-19 нашим закладом станом на 31.01.2022 На амбулаторному лікуванні в нашому закладі на 24.01.2022 року перебуває 250 хворих на коронавірусну інфекцію. За минулий тиждень взято 211 тестів, з них позитивними були 151 ( 71,6%!!! ). За минулий тиждень введено 255 доз вакцини. За весь час вакцинальної кампанії було введено 17206 доз вакцини. Для запису на вакцинацію зверніться до Вашого лікаря, з яким заключена декларація. Або через колл-центр закладу: Водафон 050-35-85-088 Київстар 067-93-26-976 Просимо поставитися з розумінням, якщо в колл-центрі не завжди знімуть слухавку – за день надходить більше 1000 дзвінків. І просто фізично ми не в змозі їх всі прийняти.
24 січня 2022, 11:47

Оперативна інформація щодо пандемії

Оперативна інформація щодо пандемії На амбулаторному лікуванні в нашому закладі на 24.01.2022 року перебуває 86 хворих на коронавірусну інфекцію. За минулий тиждень взято 97 тестів, з них позитивними були 60 (61,8%!!!). За минулий тиждень введено 258 доз вакцини. За весь час вакцинальної кампанії було введено 16951 доз вакцини. Для запису на вакцинацію зверніться до Вашого лікаря, з яким заключена декларація. Або через колл-центр закладу: • Водафон 050-35-85-088 • Київстар 067-93-26-976 Просимо поставитися з розумінням, якщо в колл-центрі не завжди знімуть слухавку – за день надходить більше 1000 дзвінків. І просто фізично ми не в змозі їх всі прийняти. Але сам факт дзвінка буде зафіксовано, і оператор обов’язково перетелефонує.
07 травня 2021, 13:17

Яку допомогу можна отримати на первинці

Яку допомогу можна отримати на первинці 📌У сімейного лікаря, терапевта чи педіатр можна отримати консультації щодо лікування легкої форми COVID-19. Пацієнти із підозрою на коронавірус можуть пройти тестування у закладі. 📌З підозрою на COVID-19 до центру надання первинної медичної допомоги можна звернутися без декларації. У разі необхідності пацієнт отримає консультацію лікаря, а також тест. 📌Після консультації, скоріш за все, пацієнту запропонують укласти декларацію з лікарем. Радимо не відмовлятися від цього. Адже для подальшого отримання повного обсягу медичних послуг потрібна декларація. 📌Рішення про лікування в амбулаторних умовах приймає лікар первинної медичної допомоги після оцінки стану пацієнта. 📌Сімейний лікар може обирати спосіб зв’язку з пацієнтом. Якщо у пацієнта погіршився стан здоров’я, але це не становить загрози для життя, дзвонити лікарю потрібно в робочі години.
15 березня 2021, 16:52

Попередній запис на вакцинацію

Попередній запис на вакцинацію Повідомляємо, що в нашому закладі успішно завершилось тестування функціоналу для попереднього запису на вакцинацію від ковід-19. Тому розпочинається попередній запис на вакцинацію для всіх, хто бажає отримати безоплатний, якісний і безпечний захист від коронавірусної хвороби. Для чого ми «ізобрєталі вєлосіпєд»? Так, на рівні держави запрацював механізм попереднього запису на вакцинацію через додаток «Дія». Але постає питання: чи у всіх є можливість скористатися цим додатком? Інше питання – як зареєструвати на вакцинацію людей без смартфону, якісного інтернету, без цього додатку? Тому нами і запроваджено власний попередній запис. Через цю форму можна зареєструвати не тільки себе, а й Ваших родичів, близьких та друзів (важлива умова – наявність діючої декларації саме з лікарями нашого закладу!!!)
24 листопада 2020, 11:18

Симптоми COVID-19?

Симптоми COVID-19? Що робити, якщо з’явились симптоми COVID-19 ❓ Залишайтесь вдома на самоізоляції. Подзвоніть своєму лікареві та опишіть симптоми. Запам’ятайте перший день появи симптомів захворювання. Контролюйте температуру. Якщо маєте пульсоксиметр, міряйте сатурацію один раз на день. Виконуйте призначення вашого лікаря. Чого не можна робити, якщо з’явились симптоми COVID-19 ❓ Робити КТ чи рентген відразу з появою перших симптомів. Приймати антибіотики, антикоагулянти, кортикостероїди, імуномодулятори за власним бажанням або для профілактики. Кілька важливих організаційних порад: 🔹 Згадайте, чи уклали ви та ваші рідні декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром. Знайдіть контакти амбулаторії чи центру ПМД, де працює ваш лікар. 🔹 Якщо ваш лікар звільнився, необхідно обрати іншого лікаря, який, наприклад, працює в цьому закладі, або в будь-якому іншому.
09 листопада 2020, 15:05

Декілька питань про сімейного лікаря

Декілька питань про сімейного лікаря ✅Що робити, якщо людина має симптоми COVID-19, але декларацію з лікарем не уклала? Слід звернутися до регіональної чи національної гарячої лінії COVID-19. ✅ Чи можна під час пандемії укласти декларацію онлайн? Онлайн-процедура подання декларації наразі неможлива. Декларацію потрібно підписати пацієнту особисто. ✅Чи мають пацієнта повідомляти, що його сімейний лікар звільнився? Так, заклади повинні розміщувати таку інформацію на стендах, на сайті, у соцмережах чи індивідуально повідомляти. ✅ Де можна знайти перелік лікарів, до яких ще можна подати декларацію? На сайті НСЗУ https://bit.ly/3k8VpZr ✅ Чи повинен сімейний лікар давати пацієнту власний номер мобільного і чи можна дзвонити сімейному лікарю в будь-який час, якщо з’явились симптоми COVID-19?
06 листопада 2020, 11:34

Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19

Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19 📌Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19, потрібно повідомити про симптоми лікаря, з яким укладено декларацію, а також акушера-гінеколога, який спостерігає за вагітною. 📌Вагітна не залишиться без медичної допомоги, якщо її стан потребує госпіталізації. У кожному регіоні є пологові будинки, які визначені для надання допомоги вагітним з підозрою чи підтвердженим COVID-19. 📌Жінку госпіталізують у разі початку пологової діяльності, навіть якщо вона на самоізоляції та не має підтвердженого COVID-19. 📌Також якщо у вагітної відсутня пологова діяльність, але важкий чи середньої важкості стан перебігу COVID-19. 📌Якщо у вагітної відсутня пологова діяльність, але наявна акушерська або супутня екстрагенітальна патологія за рішенням лікаря її також госпіталізують.
02 листопада 2020, 20:49

В Україні запустили гарячу лінію щодо коронавірусу

В Україні запустили гарячу лінію щодо коронавірусу Міністерство охорони здоров'я 2 листопада запустило всеукраїнський контакт-центр для протидії COVID-19, який працюватиме цілодобово, через те, що регіональні гарячі лінії не справляються з завантаженістю. Звернутися до контакт-центру можна з питаннями, що стосуються коронавірусної інфекції та організаційних моментів, пов'язаних з лікуванням. Наприклад, якщо ви не можете додзвонитися своєму сімейному лікарю, отримати направлення на тестування чи комп'ютерну томографію, якщо у вас є питання про тестування тощо. Номер телефону: 0-800-60-20-19. У кол-центрі працюватимуть 150 операторів, він функціонуватиме цілодобово. Кожне звернення автоматично буде фіксуватися у спеціальній системі.
02 листопада 2020, 20:46

Чи потрібен пульсоксиметр вдома?

Чи потрібен пульсоксиметр вдома? 📌Пульсоксиметр вимірює рівень кисню, або насичення киснем у крові. Моніторинг рівня кисню буде важливим, коли пацієнти із легкою формою підтвердженого або ймовірного захворювання на COVID-19 лікуються вдома. 📌Пристрій кріпиться на пальці руки, краще закріплювати на середній палець. Вимірювати сатурацію краще сидячи. Важливо не рухатися в процесі вимірювань. Показники між 95-100% означають нормальний рівень кисню в крові. Показники, які є меншими за 94%, мають оцінювати медичні працівники. 📌Радимо пацієнтам, які лікуються вдома та мають змогу вимірювати сатурацію, записувати щоденні показники, щоб побачити зміни. Якщо сатурація нижче 94%, краще повідомити про це лікаря.
02 листопада 2020, 20:41

Коли йти та припиняти самоізоляцію?!

Коли йти та припиняти самоізоляцію?! 📌Самоізоляція потрібна для тих, хто має симптоми або встановлений COVID-19. А також для тих, очікує результати тесту на коронавірус або близько контактував з особами, що захворіли. 📌У Стандарті медичної допомоги при коронавірусній хворобі, затвердженому МОЗ https://cutt.ly/EgceVb7, йдеться, що самоізоляція триває 14 днів із дати початку випадку, який став її причиною. Тобто контактні особи мають залишатися на самоізоляції протягом 14 днів від дати останнього контакту із людиною, яка має підтверджений або ймовірний випадок. 📌Завершувати самоізоляцію можна без додаткових лабораторних досліджень. 📌Контактні особи можуть припинити самоізоляцію при отриманні негативного результату ПЛР-тесту. ПЛР-тест потрібно робити не раніше 8 дня від дати останнього контакту з пацієнтом, хворим на COVID-19.
Навигатор: 01 02 03 04