Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, девятая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
10 вересня 2019, 15:26

Без декларации

Без декларации Якщо так трапилось, що Ви до сих пір не уклали декларацію з лікарем первинної ланки (терапевт, педіатр, сімейний лікар), то спеціально для Вас розроблено клінічний маршрут пацієнта без декларації:
29 серпня 2019, 13:43

Медицина по-сучасному!

Медицина по-сучасному! Ми розпочали роботу по впровадженню в нашу роботу Європейських протоколів лікування. Що це і для чого - див. нижче. Свої думки можна висловлювати в коментах нижче Роз’яснення змін до наказу МОЗ України від 28.09.2012 № 751 внесених наказом МОЗ України від 29.12.2016 року № 1422 28 квітня 2017 набув чинності Наказ МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016 р., який дозволяє українським лікарям використовувати у своїй роботі міжнародні клінічні протоколи. Чому доказові клінічні протоколи — це важливо? Використання у лікарській практиці нових клінічних протоколів - один із найважливіших шляхів впровадження доказової медицини в Україні. Доказові клінічні протоколи відіграють провідну роль в системі охорони здоров'я, оскільки несуть значні вигоди для усіх “гравців”: пацієнтів, лікарів, та держави в цілому.
14 серпня 2019, 10:58

Реформа не припинилась!

Реформа не припинилась! Що таке боротьба за нову систему охорони здоров’я? Я завжди кажу, що це боротьба не проти, а винятково — за. Ми не боремося проти поганого чи недостатньо вмотивованого лікаря — ми воюємо за те, щоб допомогти такому лікарю стати кращим, а хорошому стати ще кращим. Я не втомлюся повторювати: у центрі реформованої української медицини має бути саме лікар. Освічений, вмотивований, сучасний лікар, який не боїться, а прагне безупинно розвивати свої знання та вміння. Тому серед найважливіших стратегічних питань нашого майбутнього — освіта та безперервний професійний розвиток українського лікаря.    Це довгий шлях, яким ми готові йти разом із цією медичною армією, допомагаючи та підтримуючи кожного Щоб вже зараз відбулися відчутні зміни, хай навіть поки не повсюдні, ми, серед іншого, вдаємося до впровадження нових клінічних протоколів.
27 липня 2019, 14:36

Свято

Свято Центру первинки – рік. Підсумки та плани 27 липня – рік, як у нашому районі почало свою роботу Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги». До річниці його створення ми вирішили підбити підсумки вже зробленого і дізнатися у керівництва Центру про плани на подальше майбутнє. Тож, сьогодні наша розмова з керівником Центру первинки Костянтином Рожиним. На самому старті роботи Центру, я дав собі обіцянку: якщо у мене за рік нічого не вийде, я напишу заяву на звільнення, - говорить Костянтин Олегович. - Але, на мою думку, протягом цього часу вдалося досягти навіть більше, ніж я очікував. Підприємство отримало ліцензію, підписало угоду з НСЗУ, стало на ноги, ми фінансуємося напряму з держбюджету.
06 червня 2019, 14:37

Що зроблено. Вуаля!!!

В липні 2018 року було створене комунальне некомерційне підприємство Білопільської районної ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» як самостійна юридична одиниця. До складу «Білопільського ЦПМД» ввійшли 7 АЗПСМ: АЗПСМ м. Білопілля;  АЗПСМ м. Ворожба;  АЗПСМ смт. Ульянівка;  АЗПСМ с. Вирі; АЗПСМ с. Річки; АЗПСМ с. Куянівка; АЗПСМ с. Павлівки та 21 ФАП/ФП. Забезпечення кадрами складає: лікарями  86,5% (27лікарів), середнім медичним персоналом 100% (75 медичні сестри, фельдшери). Всього в «Білопільському  ЦПМД» працює  176 працівників. Відповідно до колективної угоди запроваджено стимулювання медичних працівників у вигляді преміювання, виплати компенсації на оздоровлення, підвищення кваліфікації/перекваліфікації.           За час створення «Білопільського ЦПМД» проведена величезна інформаційно-роз’яснювальна робота з громадянами з питань реформування системи охорони здоров’я, заключних декларацій  з лікарями сімейної медицини.
25 квітня 2019, 14:51

Ахтунг! Продовження

З 1 квітня цього року припинено фінансування закладів охорони здоров’я „за червоним списком”, а саме: У 2018 році МОЗ України тимчасово на перехідний період, з метою підсилення фінансової спроможності закладів охорони здоров’я комунальної власності запровадило дві моделі оплати послуг: за так званими „червоним” списком для пацієнтів, які ще не уклали декларацію з лікарем, та за „зеленим” списком для пацієнтів, які фактично вже уклали декларацію. У зв’язку з необхідністю раціоналізувати використання бюджетних коштів, виділених на первинну медичну допомогу, прийнято рішення припинити фінансування „за червоним списком” з 1 квітня 2019 року. На засіданні Уряду 3 квітня 2019 року прийнято відповідну постанову. Таким чином, по первинній медицині Білопільського району це мінус більше 200 тис.
17 квітня 2019, 10:12

Захист персональних даних

Нагадую, що вся персональна інформація пацієнтів надійно захищена сертифікатом КСЗІ (хто в темі, той зрозуміє), а саме: паспортні дані номера телефонів укладені декларації дані, що вносяться в електронні картки пацієнтів
15 квітня 2019, 13:02

Наші контакти - загальний call-центр

Наші контакти - загальний call-центр Загальний call-центр (за необхідності буде здійснено переадресацію на телефон потрібного лікаря) Водафон 050-35-85-088 Київстар 067-93-26-976
12 квітня 2019, 10:44

Электронные рецепты

Электронные рецепты Рецепти за програмою «Доступні ліки» з 1 квітня можна виписувати лише в електронній системі охорони здоров’я. Для початку з’ясуймо, що передбачає програма «Доступні ліки» для закладів охорони здоров’я. Як діє програма «Доступні ліки» Програму «Доступні ліки» КМУ започаткував ще у квітні 2017 року. Вона пропонує безкоштовні або з невеликою доплатою ліки від діабету ІІ типу, бронхіальної астми та серцево-судинних захворювань. Новий етап програми — запровадження електронного рецепта. Адмініструє програму НСЗУ. Вона ж контролює якість послуг та препаратів. Із березня НСЗУ розпочала підписувати договори з аптеками по всій країні та встановлювати в аптеках — учасницях програми спеціальне програмне забезпечення. Програма «Доступні ліки» дає змогу пацієнтам отримувати ліки за рецептом у будь-якій аптеці в Україні, яка має договір із НСЗУ, без прив’язки до місцевості, де видали рецепт.
10 квітня 2019, 15:40

Червоний список

Червоний список Постановою КМУ від 03.04.2019 року № 295 "червоний список" відмінено, з порушеннями (заднім числом), але ВІДМІНЕНО! Якщо Ви НЕ підписали декларацію з сімейним лікарем: ➕медична допомога надається ЛИШЕ при невідкладних станах (стани які загрожують життю); ➖ без е-рецепта не зможете безкоштовно отримати лікіі за програмою "Доступні ліки"; ➖не отримуєте направлення до вузьких спеціалістів на вторинній ланці (лікарні); ➖не зможете скористатися програмою "Безкоштовна діагностика"; ➖ не зможете отримати листок непрацездатності на первинній ланці (в майбутньому і на вторинній ланці при введенні електронного лікарняного). ‼️ Але, щоб скористуватися всіма послугами, які Вам пропонує держава, Ви ще можете заключити декларацію з обраним лікарем в нашому ЦПМД - приписна кампанія триває постійно, але лікарі набирають свій ЛІМІТ - тому відкладати на потім не потрібно‼️
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10