Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, девятая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
06 листопада 2019, 10:40

Звіт за 9 місяців роботи

Звіт за 9 місяців роботи Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню, що обслуговується нашим закладом надається 7 АЗПСМ: м. Білопілля, м. Ворожба, смт. Улянівка, с. Річки, с. Вири, с. Куянівка, с. Павлівки та 21 ФАП/ФП. Станом на 24.10.2019 р. укладено 28 463 декларації з населенням(82%). Для покращення надання медичної допомоги сільському населенню в АЗПСМ с. Павлівки було прийнято лікаря ЗПСМ на повну ставку. Укомплектованість посадами лікарів за 9 місяців поточного року склала 84,9% від потреби (в 2018-82,5%). Укомплектованість посадами середніх медичних працівників -100%. За 9 місяців 2019 року заключили декларації з населенням  в повному обсязі 16 лікарів/педіатри, терапевти, сімейні лікарі, що становить 76% від усіх лікарів ЦПМД. За звітний період прийнято всього 519998 чоловік, в тому числі 21795 дітей.
31 жовтня 2019, 15:56

Допоможіть нам стати кращими!

Допоможіть нам стати кращими! Ми розпочинаємо масштабну роботу з оцінки нашої діяльності з точки зору наших пацієнтів. Заповнення форми займе лише кілька хвилин, але дозволить нам зрозуміти, чи все ми робимо так, як треба. А якщо робиться щось не так, то будемо "виправлятися". Допоможіть нам стати кращими. Дякуємо Анкетування проводиться з метою оцінити якість роботи лікарів, анкета цілком анонімна й буде використовуватися виключно з метою аналізу роботи нашого закладу та покращення сервісу. Жодні персональні дані в результаті анкетування не збираються. Прохання заповнювати анкету лише в тому разі, якщо Ви є нашим пацієнтом й відвідували наших лікарів хоча би 1 раз, починаючи з 1 квітня 2019 р.
17 вересня 2019, 08:48

Лікування по-новому

Лікування по-новому З жовтня 2019 року, уже зовсім скоро, в нашому закладі починається впровадження міжнародних протоколів лікування. Ці протоколи грунтуються на світовому досвіді й тисячах міжнародних досліджень мілліонів випадків хвороб. Це означає для наших пацієнтів передовсім те, що буде призначено обстеження й лікування асболютно таке ж, як і у всьому цивілізованому світі. Й лікування не буде відрізнятися від лікування, скажімо, жителя Великобританії або Німеччини. Але потрібно буде готовим до того, що обстеження й лікування буде відрізнятися від звичного усім нам. Наприклад, майже не залишилось у світі країн, де найкращим, з точки зору пацієнтів, методом лікування є "прокапатися". Так от, в міжнародних протоколах немає ні "крапельниць", ні "фуфломіцінів" (препаратів без доведеної численними дослідженнями дії, на кшталт ноотропілу чи солкосерілу) P.S.
13 вересня 2019, 09:00

Лікування в стаціонарі з 2020 року - безоплатно не для всіх!

Лікування в стаціонарі з 2020 року - безоплатно не для всіх! ЧИ ЗМОЖУТЬ ПАЦІЄНТИ, ЯКІ НЕ ПОДАЛИ ДЕКЛАРАЦІЇ (НЕ ОБРАЛИ ЛІКАРЯ ПЕРВИНКИ), ОТРИМАТИ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ З 2020 РОКУ? Послуги вторинної допомоги за програмою медичних гарантій можна отримати безоплатно тільки за направленням лікаря первинки або лікуючого лікаря. Тому якщо пацієнт не обрав лікаря первинки, він зможе отримати послуги на вторинці за направленням лікуючого лікаря. Без направлення вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу відповідно до медичних показань надають безоплатно заклади охорони здоров’я, з якими укладено договори про медичне обслуговування населення, пацієнтам, які звернулися до акушера-гінеколога, стоматолога, педіатра, психіатра, нарколога, та пацієнтам із хронічними захворюваннями, які перебувають на диспансерному обліку в цьому закладі охорони здоров’я. Також без направлення безоплатно надається медична допомога при невідкладному стані.
11 вересня 2019, 11:14

Трохи про те, що зроблено

Трохи про те, що зроблено З метою виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.07.2016 року № 381-ОД «Про медичне обслуговування населення Сумської області» відповідно до п.1.3 липні 2018 року було створене комунальне некомерційне підприємство Білопільської районної ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» як самостійна юридична одиниця. До складу «Білопільського ЦПМД» ввійшли 7 АЗПСМ: АЗПСМ м. Білопілля; АЗПСМ м. Ворожба; АЗПСМ смт. Улянівка; АЗПСМ с. Вирі; АЗПСМ с. Річки; АЗПСМ с. Куянівка; АЗПСМ с. Павлівки та 21 ФАП/ФП. Забезпечення кадрами складає: лікарями 86,5% (27лікарів), середнім медичним персоналом 100% (75 медичні сестри, фельдшери). Всього в «Білопільському ЦПМД» працює 176 працівників. Відповідно до колективної угоди запроваджено стимулювання медичних працівників у вигляді преміювання, виплати компенсації на оздоровлення, підвищення кваліфікації/перекваліфікації.
10 вересня 2019, 15:26

Без декларации

Без декларации Якщо так трапилось, що Ви до сих пір не уклали декларацію з лікарем первинної ланки (терапевт, педіатр, сімейний лікар), то спеціально для Вас розроблено клінічний маршрут пацієнта без декларації:
29 серпня 2019, 13:43

Медицина по-сучасному!

Медицина по-сучасному! Ми розпочали роботу по впровадженню в нашу роботу Європейських протоколів лікування. Що це і для чого - див. нижче. Свої думки можна висловлювати в коментах нижче Роз’яснення змін до наказу МОЗ України від 28.09.2012 № 751 внесених наказом МОЗ України від 29.12.2016 року № 1422 28 квітня 2017 набув чинності Наказ МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016 р., який дозволяє українським лікарям використовувати у своїй роботі міжнародні клінічні протоколи. Чому доказові клінічні протоколи — це важливо? Використання у лікарській практиці нових клінічних протоколів - один із найважливіших шляхів впровадження доказової медицини в Україні. Доказові клінічні протоколи відіграють провідну роль в системі охорони здоров'я, оскільки несуть значні вигоди для усіх “гравців”: пацієнтів, лікарів, та держави в цілому.
14 серпня 2019, 10:58

Реформа не припинилась!

Реформа не припинилась! Що таке боротьба за нову систему охорони здоров’я? Я завжди кажу, що це боротьба не проти, а винятково — за. Ми не боремося проти поганого чи недостатньо вмотивованого лікаря — ми воюємо за те, щоб допомогти такому лікарю стати кращим, а хорошому стати ще кращим. Я не втомлюся повторювати: у центрі реформованої української медицини має бути саме лікар. Освічений, вмотивований, сучасний лікар, який не боїться, а прагне безупинно розвивати свої знання та вміння. Тому серед найважливіших стратегічних питань нашого майбутнього — освіта та безперервний професійний розвиток українського лікаря.    Це довгий шлях, яким ми готові йти разом із цією медичною армією, допомагаючи та підтримуючи кожного Щоб вже зараз відбулися відчутні зміни, хай навіть поки не повсюдні, ми, серед іншого, вдаємося до впровадження нових клінічних протоколів.
27 липня 2019, 14:36

Свято

Свято Центру первинки – рік. Підсумки та плани 27 липня – рік, як у нашому районі почало свою роботу Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги». До річниці його створення ми вирішили підбити підсумки вже зробленого і дізнатися у керівництва Центру про плани на подальше майбутнє. Тож, сьогодні наша розмова з керівником Центру первинки Костянтином Рожиним. На самому старті роботи Центру, я дав собі обіцянку: якщо у мене за рік нічого не вийде, я напишу заяву на звільнення, - говорить Костянтин Олегович. - Але, на мою думку, протягом цього часу вдалося досягти навіть більше, ніж я очікував. Підприємство отримало ліцензію, підписало угоду з НСЗУ, стало на ноги, ми фінансуємося напряму з держбюджету.
06 червня 2019, 14:37

Що зроблено. Вуаля!!!

В липні 2018 року було створене комунальне некомерційне підприємство Білопільської районної ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» як самостійна юридична одиниця. До складу «Білопільського ЦПМД» ввійшли 7 АЗПСМ: АЗПСМ м. Білопілля;  АЗПСМ м. Ворожба;  АЗПСМ смт. Ульянівка;  АЗПСМ с. Вирі; АЗПСМ с. Річки; АЗПСМ с. Куянівка; АЗПСМ с. Павлівки та 21 ФАП/ФП. Забезпечення кадрами складає: лікарями  86,5% (27лікарів), середнім медичним персоналом 100% (75 медичні сестри, фельдшери). Всього в «Білопільському  ЦПМД» працює  176 працівників. Відповідно до колективної угоди запроваджено стимулювання медичних працівників у вигляді преміювання, виплати компенсації на оздоровлення, підвищення кваліфікації/перекваліфікації.           За час створення «Білопільського ЦПМД» проведена величезна інформаційно-роз’яснювальна робота з громадянами з питань реформування системи охорони здоров’я, заключних декларацій  з лікарями сімейної медицини.
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10