Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, восьмая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
02 березня 2020, 10:32

Статистика за лютий 2020 року

Статистика за лютий 2020 року Як завжди, трохи статистики за минулий місяць. Отже, за лютий 2020 року нашими лікарями було прийнято 5267 пацієнтів. Виписано й отримано препаратів за урядовою програмою "Доступні ліки" 915. Вакциновано 213 пацієнтів. Тепер пояснення до статистики. Минулий місяць був напружений, враховуючи епідеміологічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ. Але ми з цим впоралися. Далі. Виписано й отримано хворими 915 препаратів з "Доступних ліків". Що це означає? Все дуже просто: 915 наших пацієнтів знизили для себе ризик захворіти на інфаркт міокарда, інсульт, ускладнень цукрового діабету, бронхіальної астми... А 215 наших пацієнтів не захворіють (або захворіють у легкій формі) на хвороби, що є керованими і вкрай небезпечними.
04 лютого 2020, 12:18

Майже останнє китайське попередження

Майже останнє китайське попередження Кілька днів тому, а саме 30 січня нами підписано договір із Національною службою здоров'я України на нинішній, 2020 рік. Наведу кілька цитат з цього договору зі своїми коментарями: Пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, згідно з договором з моменту подання надавачеві в установленому законодавством порядку декларації. Це означає буквально наступне: немає декларації - немає первинної медичної допомоги!!! Пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг, пов’язаних з іншими видами медичної допомоги, крім первинної медичної допомоги, згідно з договором з моменту звернення до надавача за направленням лікаря, який надає первинну медичну допомогу, або лікуючого лікаря в порядку, встановленому МОЗ, або без такого направлення, якщо згідно із законодавством направлення лікаря не вимагається.
13 січня 2020, 14:37

Договір з НСЗУ на 2020 рік підписано!

Договір з НСЗУ на 2020 рік підписано! Сьогодні відбулось перепідписання договору з Національною службою здоров'я України на 2020 рік! Також в усіх реєстрах проведено перереєстрацію нашого закладу у зв'язку з перепідпорядкуванням у міську раду. До ліцензійного комітету МОЗ направлено повідомлення про зміни, що у нас відбулись. Далі - робота у штатному режимі!!!
08 січня 2020, 14:44

Ми відповідаємо всім вимогам!

Ми відповідаємо всім вимогам! ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА   Умови надання послуги : амбулаторно, за місцем проживання (перебування) пацієнта або з використанням засобів телекомунікації / телемедичних систем (за рішенням лікаря ПМД).   Підстави надання послуги : декларація про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.   Обсяг послуги (специфікація) відповідно до потреб пацієнта: Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних методів обстеження відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я. Проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, а також патологічних і фізіологічних (під час вагітності) станів. Забезпечення проведення діагностичних обстежень, лікувальних заходів, а також динамічного спостереження за пацієнтами із хронічними захворюваннями, відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я.
11 листопада 2019, 11:55

Скоро Новий рік...

Скоро Новий рік... Шановні земляки! Наближається новий рік, а слідом за ним й 1 квітня. Якщо ви спитаєте мене, що означають ці дати крім святкувань, то відповідь моя наступна: невпинно наближається другий етап медичної реформи (реформа вторинної ланки медичної допомоги). Що це означає для звичайних людей? За великим рахунком для більшості жителів особливих змін не буде. Під терміном «більшість» людей я розумію тих 82% жителів нашого району, що мають діючу декларацію з лікарем первинної ланки. Тобто, за необхідності проблем з лікуванням в стаціонарі та консультаціями спеціалістів поліклініки не буде. А ось і погана новина для тих 18%, що не мають декларації: лікування в будь-яких стаціонарах, консультація спеціалістів у поліклініках (Білопілля, Суми, Київ, Харків й т.д.)
06 листопада 2019, 10:40

Звіт за 9 місяців роботи

Звіт за 9 місяців роботи Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню, що обслуговується нашим закладом надається 7 АЗПСМ: м. Білопілля, м. Ворожба, смт. Улянівка, с. Річки, с. Вири, с. Куянівка, с. Павлівки та 21 ФАП/ФП. Станом на 24.10.2019 р. укладено 28 463 декларації з населенням(82%). Для покращення надання медичної допомоги сільському населенню в АЗПСМ с. Павлівки було прийнято лікаря ЗПСМ на повну ставку. Укомплектованість посадами лікарів за 9 місяців поточного року склала 84,9% від потреби (в 2018-82,5%). Укомплектованість посадами середніх медичних працівників -100%. За 9 місяців 2019 року заключили декларації з населенням  в повному обсязі 16 лікарів/педіатри, терапевти, сімейні лікарі, що становить 76% від усіх лікарів ЦПМД. За звітний період прийнято всього 519998 чоловік, в тому числі 21795 дітей.
31 жовтня 2019, 15:56

Допоможіть нам стати кращими!

Допоможіть нам стати кращими! Ми розпочинаємо масштабну роботу з оцінки нашої діяльності з точки зору наших пацієнтів. Заповнення форми займе лише кілька хвилин, але дозволить нам зрозуміти, чи все ми робимо так, як треба. А якщо робиться щось не так, то будемо "виправлятися". Допоможіть нам стати кращими. Дякуємо Анкетування проводиться з метою оцінити якість роботи лікарів, анкета цілком анонімна й буде використовуватися виключно з метою аналізу роботи нашого закладу та покращення сервісу. Жодні персональні дані в результаті анкетування не збираються. Прохання заповнювати анкету лише в тому разі, якщо Ви є нашим пацієнтом й відвідували наших лікарів хоча би 1 раз, починаючи з 1 квітня 2019 р.
17 вересня 2019, 08:48

Лікування по-новому

Лікування по-новому З жовтня 2019 року, уже зовсім скоро, в нашому закладі починається впровадження міжнародних протоколів лікування. Ці протоколи грунтуються на світовому досвіді й тисячах міжнародних досліджень мілліонів випадків хвороб. Це означає для наших пацієнтів передовсім те, що буде призначено обстеження й лікування асболютно таке ж, як і у всьому цивілізованому світі. Й лікування не буде відрізнятися від лікування, скажімо, жителя Великобританії або Німеччини. Але потрібно буде готовим до того, що обстеження й лікування буде відрізнятися від звичного усім нам. Наприклад, майже не залишилось у світі країн, де найкращим, з точки зору пацієнтів, методом лікування є "прокапатися". Так от, в міжнародних протоколах немає ні "крапельниць", ні "фуфломіцінів" (препаратів без доведеної численними дослідженнями дії, на кшталт ноотропілу чи солкосерілу) P.S.
13 вересня 2019, 09:00

Лікування в стаціонарі з 2020 року - безоплатно не для всіх!

Лікування в стаціонарі з 2020 року - безоплатно не для всіх! ЧИ ЗМОЖУТЬ ПАЦІЄНТИ, ЯКІ НЕ ПОДАЛИ ДЕКЛАРАЦІЇ (НЕ ОБРАЛИ ЛІКАРЯ ПЕРВИНКИ), ОТРИМАТИ СПЕЦІАЛІЗОВАНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ З 2020 РОКУ? Послуги вторинної допомоги за програмою медичних гарантій можна отримати безоплатно тільки за направленням лікаря первинки або лікуючого лікаря. Тому якщо пацієнт не обрав лікаря первинки, він зможе отримати послуги на вторинці за направленням лікуючого лікаря. Без направлення вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу відповідно до медичних показань надають безоплатно заклади охорони здоров’я, з якими укладено договори про медичне обслуговування населення, пацієнтам, які звернулися до акушера-гінеколога, стоматолога, педіатра, психіатра, нарколога, та пацієнтам із хронічними захворюваннями, які перебувають на диспансерному обліку в цьому закладі охорони здоров’я. Також без направлення безоплатно надається медична допомога при невідкладному стані.
11 вересня 2019, 11:14

Трохи про те, що зроблено

Трохи про те, що зроблено З метою виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 28.07.2016 року № 381-ОД «Про медичне обслуговування населення Сумської області» відповідно до п.1.3 липні 2018 року було створене комунальне некомерційне підприємство Білопільської районної ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» як самостійна юридична одиниця. До складу «Білопільського ЦПМД» ввійшли 7 АЗПСМ: АЗПСМ м. Білопілля; АЗПСМ м. Ворожба; АЗПСМ смт. Улянівка; АЗПСМ с. Вирі; АЗПСМ с. Річки; АЗПСМ с. Куянівка; АЗПСМ с. Павлівки та 21 ФАП/ФП. Забезпечення кадрами складає: лікарями 86,5% (27лікарів), середнім медичним персоналом 100% (75 медичні сестри, фельдшери). Всього в «Білопільському ЦПМД» працює 176 працівників. Відповідно до колективної угоди запроваджено стимулювання медичних працівників у вигляді преміювання, виплати компенсації на оздоровлення, підвищення кваліфікації/перекваліфікації.
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10