Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, восьмая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
25 травня 2020, 10:26

Пацієнт має право!

Пацієнт має право! Пацієнт потребує більше, ніж авторитарного ставлення до себе. Пацієнт має право на повагу і толерантність. У медичному закладі ви маєте право на однаково доброзичливе ставлення, незалежно від таких ознак: - національність; - релігійні переконання; - гендерна приналежність; - соціальне середовище; - орієнтація; - анатомо-фізіологічні особливості; - стан здоров’я. 📌 Пацієнт так само має виявляти толерантність до медичних працівників. Неприпустимо зневажливо ставитись до лікаря іншої національності, кольору шкіри та віросповідання. Або до лікаря, який щойно закінчив вуз. Толерантність - це не гра в одні ворота. Тож приймайте переконання та поведінку людей, які відрізняються від ваших.
23 квітня 2020, 14:01

Відкриття професійного call-центру

Відкриття професійного call-центру Карантин карантином, а ми й далі продовжуємо свій розвиток. Нарешті дійшла до логічного завершення моя мрія про створення єдиного call-центру для нашої первинки. Шлях був довгий і тернистий, були довгі роздуми і перемовини з усіма учасниками цього проєкту. Тому, дякую компанії «Бінотел», яка на час карантину та боротьби з епідемією безкоштовно надала дороговартісне обладнання. Дякую Юлії Брикульській, яка всіляко підтримувала нас на шляху нашого безперервного розвитку. Тому, вуаля. Цим дописом повідомляю про запуск в роботу нашого єдиного call-центру. Що це дасть нашим пацієнтам: Можливість подзвонити за ЄДИНИМ номером телефону із будь-яким запитанням і отримати нашу фахову відповідь Для зв’язку зі своїм лікарем теж набирайте цей ЄДИНИЙ номер телефону – буде здійснена переадресація на номер телефону лікаря, з яким заключена декларація.
01 квітня 2020, 20:52

Ну що, поїхали!?

Ну що, поїхали!? 1 квітня стартувала перша в Україні Програма медичних гарантій - перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту. Договори з НСЗУ на надання медичних послуг за Програмою медичних гарантій станом на сьогодні підписали 1 524 заклади спеціалізованої медичної допомоги. З них 50 приватних. Це 90% закладів, які подали свої пропозиції НСЗУ. Ще 138 проектів договорів очікують на підписання.  Таким чином, практично всі комунальні медичні заклади (районні, міські, обласні лікарні) країни увійшли в реформу і будуть отримувати кошти за договором з НСЗУ.  Відсьогодні гроші підуть за пацієнтом у поліклініки та спеціалізовані заклади. Загалом проекти договорів отримали 1 662 надавачі спеціалізованої медичної допомоги. Найбільше договорів підписали у таких областях: Харківська - 132 Дніпропетровська - 110 Львівська - 102 Є відмови у підписанні: 3 - через те, що заклад не автономізований, 20 – відсутня ліцензія на медичну практику, 9 закладів, які подали невірні статистичні дані.
04 березня 2020, 16:55

Настав той самий день. Попередження не діє

Настав той самий день. Попередження не діє Час прийшов. Китайське попередження не діє (не плутати з коронавірусом!!!). Від сьогодні розпочинається платний прийом пацієнтів, що не мають декларації з лікарем первинної ланки. Відтепер і надалі. Прийом пацієнтів, що не мають декларації з нашими лікарями, віднині коштує 211,85 грн. На підписання декларації було чимало часу, майже півтора року. Але й досі частина наших мешканців з якихось причин не мають декларацій. Тому, прайс-лист для тих, хто в танку (без декларації): № Назва послуги (стосується лише пацієнтів без діючої декларації) Вартість 1.      Прийом лікарем пацієнта без діючої декларації 211,85 грн. 2.      Виконання загального аналізу крові 63,19 грн. 3.      Виконання аналізу крові на цукор 20,94 грн.
03 березня 2020, 09:36

HELP US!!!

HELP US!!! Розпочато нове постійне опитування щодо якості роботи Білопільської первинки. Два варіанти заповнення анкет: онлайн та "паперовий" варіант. https://forms.gle/uVqJgBeuctokEe8t6 Чим більше наших пацієнтів заповнять анкети, тим швидше і у більшій мірі ми станемо краще. В приміщеннях центру вже встановлена скринька для заповнення анкет. Крім того, для користувачів смартфонів у нас також розміщені QR-код для заповнення онлайн-анкети. Анкета цілком анонімна. Допоможіть нам стати кращими! https://forms.gle/uVqJgBeuctokEe8t6
02 березня 2020, 10:32

Статистика за лютий 2020 року

Статистика за лютий 2020 року Як завжди, трохи статистики за минулий місяць. Отже, за лютий 2020 року нашими лікарями було прийнято 5267 пацієнтів. Виписано й отримано препаратів за урядовою програмою "Доступні ліки" 915. Вакциновано 213 пацієнтів. Тепер пояснення до статистики. Минулий місяць був напружений, враховуючи епідеміологічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ. Але ми з цим впоралися. Далі. Виписано й отримано хворими 915 препаратів з "Доступних ліків". Що це означає? Все дуже просто: 915 наших пацієнтів знизили для себе ризик захворіти на інфаркт міокарда, інсульт, ускладнень цукрового діабету, бронхіальної астми... А 215 наших пацієнтів не захворіють (або захворіють у легкій формі) на хвороби, що є керованими і вкрай небезпечними.
04 лютого 2020, 12:18

Майже останнє китайське попередження

Майже останнє китайське попередження Кілька днів тому, а саме 30 січня нами підписано договір із Національною службою здоров'я України на нинішній, 2020 рік. Наведу кілька цитат з цього договору зі своїми коментарями: Пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, згідно з договором з моменту подання надавачеві в установленому законодавством порядку декларації. Це означає буквально наступне: немає декларації - немає первинної медичної допомоги!!! Пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг, пов’язаних з іншими видами медичної допомоги, крім первинної медичної допомоги, згідно з договором з моменту звернення до надавача за направленням лікаря, який надає первинну медичну допомогу, або лікуючого лікаря в порядку, встановленому МОЗ, або без такого направлення, якщо згідно із законодавством направлення лікаря не вимагається.
13 січня 2020, 14:37

Договір з НСЗУ на 2020 рік підписано!

Договір з НСЗУ на 2020 рік підписано! Сьогодні відбулось перепідписання договору з Національною службою здоров'я України на 2020 рік! Також в усіх реєстрах проведено перереєстрацію нашого закладу у зв'язку з перепідпорядкуванням у міську раду. До ліцензійного комітету МОЗ направлено повідомлення про зміни, що у нас відбулись. Далі - робота у штатному режимі!!!
08 січня 2020, 14:44

Ми відповідаємо всім вимогам!

Ми відповідаємо всім вимогам! ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА   Умови надання послуги : амбулаторно, за місцем проживання (перебування) пацієнта або з використанням засобів телекомунікації / телемедичних систем (за рішенням лікаря ПМД).   Підстави надання послуги : декларація про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.   Обсяг послуги (специфікація) відповідно до потреб пацієнта: Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів із використанням фізикальних, лабораторних та інструментальних методів обстеження відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я. Проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, а також патологічних і фізіологічних (під час вагітності) станів. Забезпечення проведення діагностичних обстежень, лікувальних заходів, а також динамічного спостереження за пацієнтами із хронічними захворюваннями, відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров'я.
11 листопада 2019, 11:55

Скоро Новий рік...

Скоро Новий рік... Шановні земляки! Наближається новий рік, а слідом за ним й 1 квітня. Якщо ви спитаєте мене, що означають ці дати крім святкувань, то відповідь моя наступна: невпинно наближається другий етап медичної реформи (реформа вторинної ланки медичної допомоги). Що це означає для звичайних людей? За великим рахунком для більшості жителів особливих змін не буде. Під терміном «більшість» людей я розумію тих 82% жителів нашого району, що мають діючу декларацію з лікарем первинної ланки. Тобто, за необхідності проблем з лікуванням в стаціонарі та консультаціями спеціалістів поліклініки не буде. А ось і погана новина для тих 18%, що не мають декларації: лікування в будь-яких стаціонарах, консультація спеціалістів у поліклініках (Білопілля, Суми, Київ, Харків й т.д.)
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10