Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, седьмая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
22 липня 2020, 10:58

Пріоритетні медичні послуги - також безоплатні!!!

Пріоритетні медичні послуги - також безоплатні!!! У квітні-червні майже 158 000 пацієнтів отримали медичну допомогу за пріоритетними послугами Програми медгарантій безоплатно, за їх лікування та обстеження заплатила держава. Зокрема: 📌16 377 пацієнтів отримали допомогу при інсульті 📌4 943 пацієнти отримали допомогу при інфаркті 📌60 674 пацієнтки отримали допомогу при пологах 📌було надано медичну допомогу 8 718 немовлятам, з яких 677 народились з вагою до 1 500 гр 📌66 903 обстеження для раннього виявлення онкологічних захворювань було зроблено пацієнтам. Пріоритетність означає, що до лікування цих захворювань прикута особлива увага. Інфаркт, інсульт, онкологія є основними причинами смертності в нашій країні. Загалом понад 700 тисяч наших громадян щороку потребують медичної допомоги за цими пріоритетними напрямками.
21 липня 2020, 14:26

Електронне направлення: інструкція для пацієнта

Електронне направлення: інструкція для пацієнта Електронне направлення, як і декларація, – ключ до безоплатних послуг у Програмі медичних гарантій. Його виписує сімейний лікар, терапевт, педіатр або ж лікуючий лікар. Пацієнту виписують направлення, коли його проблема потребує залучення вузького спеціаліста, додаткових обстежень, процедур чи госпіталізації Розповідаємо, як користуватися електронними направленнями. ✓ Е-направлення створюється лише в електронній системі охорони здоров’я лікарем, який в ній авторизований. ✓Лікар може змінити чи виправити направлення, тільки шляхом скасування і створення нового. ✓В е-направленні не вказується ні заклад, ні лікар, до якого направляють пацієнта, лише код послуги та інформація про заклад і лікаря, який його створив. Місце отримання послуги пацієнт обирає самостійно. В будь-якій лікарні України, яка має контракт з НСЗУ.
20 липня 2020, 11:00

Лікування онкозахворювань - що змінилось для пацієнта

Лікування онкозахворювань - що змінилось для пацієнта У Програмі медгарантій рання діагностика онкозахворювань визначена як пріоритетний напрямок. Щоб пройти діагностику, пацієнт має звернутись до лікаря первинки, який випише направлення. Якщо у пацієнта виявили злоякісне новоутворення, він має звернутись з направленням свого сімейного лікаря чи лікаря, який проводив дослідження, до медзакладу, який законтрактований НСЗУ за пакетами «Діагностика та хіміотерапевтичне лікування онкологічних хвороб», «Діагностика та радіологічне лікування онкологічних хвороб» або “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах” в залежності від призначеного лікування. Безоплатна допомога пацієнту з онкозахворюванням включає: 📌інструментальну та лабораторну діагностику 📌хірургічне втручання 📌радіотерапію та хіміотерапію в стаціонарних та амбулаторних умовах 📌лікарські засоби з Нацпереліку 📌медичний догляд, перебування та харчування у 📌психологічну підтримку Більше у брифінгу очільниці НСЗУ Оксани Мовчан https://cutt.ly/JaT3lMa
14 липня 2020, 12:56

Що безоплатно для поліклінічного прийому пацієнта

Що безоплатно для поліклінічного прийому пацієнта Амбулаторна медична допомога є безоплатною для пацієнта, якщо він звертається за направленням. До деяких лікарів-спеціалістів пацієнт може потрапити без направлення. Це, гінеколог, психіатр, стоматолог, нарколог, фтизіатр та лікаря, у якого пацієнт під наглядом. Пакет безоплатної амбулаторної допомоги включає: 📌консультації лікарів-спеціалістів 📌інструментальні обстеження (зокрема, рентген, УЗД, ендоскопічні, електрофізіологічні) 📌загально-клінічні та біохімічні лабораторні обстеження 📌лікування в амбулаторних умовах 📌проведення малих хірургічних операцій в амбулаторних умовах 📌надання спеціалізованої меддопомоги в умовах денного стаціонару 📌ведення вагітності 📌послуги з медичної реабілітації в амбулаторних умовах 📌ургентну стоматологічну допомогу дорослим та дітям і планову стоматологічну допомогу дітям до 16 років У невідкладному стані пацієнт може звернутись до спеціаліста без направлення безоплатною.
13 липня 2020, 09:53

На що має право пацієнт в хірургічному стаціонарі - НСЗУ

На що має право пацієнт в хірургічному стаціонарі - НСЗУ 843 медзаклади законтрактувала НСЗУ на здійснення хірургічних операцій у стаціонарних умовах, 4 з яких – приватні. Пацієнт може звернутись за хірургічною допомогою до будь-якого з них, незалежно від свого місця проживання чи реєстрації. В безоплатний пакет хірургічної допомоги в стаціонарі медзакладу включено: 📌 проведення хірургічної операції з забезпеченням анестезії 📌 інструментальні та лабораторні обстеження, включаючи патоморфологічні 📌 післяопераційний моніторинг пацієнта, знеболення та подальша медикаментозна терапія 📌 цілодобовий лікарський та медсестринський догляд 📌медична реабілітація в гострому періоді 📌 лікарські засоби з Нацпереліку основних ЛЗ та витратні матеріали 📌харчування в стаціонарних умовах. Окрім того, пацієнту надаються безоплатно ліки, які заклад отримує через централізовані держзакупівлі.
30 червня 2020, 13:36

Вся правда про електронні направлення

Вся правда про електронні направлення Е-направлення для безоплатного отримання спеціалізованої меддопомоги (вторинка, зокрема, ЦРЛ і третинка) Понад 2,2 млн електронних направлень створили лікарі в електронній системі охорони здоров’я для понад 1 млн пацієнтів. Електронні направлення виписує лікар первинки або лікуючий лікар. Отримання медичних послуг в спеціалізованих медзакладах та у лікарів-спеціалістів, проведення обстежень, госпіталізація здійснюється для пацієнта безоплатно за умови наявності е-направлення. Пацієнт самостійно обирає медзаклад, в якому отримати ці послуги, незалежно від свого місця проживання чи реєстрації. Пацієнт може звернутись в комунальний заклад або у приватну клініку, якщо вони уклали договори з НСЗУ на надання відповідних послуг. А НСЗУ перерахує кошти саме тому закладу, в який звернувся за допомогою пацієнт.
03 червня 2020, 10:02

До списку Доступні ліки додали 7 нових лікарських засобів

До списку Доступні ліки додали 7 нових лікарських засобів 01.06.2020 МОЗ оприлюднило наказ № 1284, що затвердив Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, станом на 28 травня 2020 року. З 246 лікарських засобів, які входять до програми «Доступні ліки», 77 можна отримати безоплатно. Це на 4 більше, ніж було у попередньому реєстрі. Також до нового реєстру включили 7 нових лікарських засобів. Із 246 лікарських засобів: 187 — для лікування серцево-судинних захворювань; 43 – діабету ІІ типу; 15 – бронхіальної астми; 1 — для лікування ревматичних хвороб. Найбільша кількість лікарських засобів з міжнародними непатентованими назвами — амлодипін (33) та метформін (33). В. о. начальника відділу роботи з договорами з аптеками НСЗУ Ірина Ліштаба розповіла, що НСЗУ продовжує «поліпшувати програму реімбурсації «Доступні ліки».
02 червня 2020, 08:52

Не дивлячись на карантин, ми працюємо

Не дивлячись на карантин, ми працюємо Трохи про нашу роботу у травні 2020 року. Не дивлячись на карантинні заходи, сукупно наші лікарі (20) прийняли за травень 3963 пацієнтів. Було виписано за місяць 1332 рецепти за програмою "Доступні ліки". І про приємне - проведено планово 423 щеплення (дітей і дорослих). Все це АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО для пацієнтів. Нагадуємо, що вакцинація безпечна і необхідна для профілактики так званих " керованих інфекцій ". Крім того, нагадуємо про роботу нашого колл-центру. Для зв'язку з нашими лікарями, з питань запису на прийом, заключення (перезаключення) декларацій, з будь-яких інших питань телефонуйте за номерами колл-центру (номери на обкладинці вгорі праворуч)
01 червня 2020, 11:25

Медицина для дітей - безкоштовно!

Медицина для дітей - безкоштовно! 1 червня щорічно відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день нагадує про те, що діти мають право на особливий захист та турботу. Кожна дитина в Україні може отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій. Дитина, якій вже виповнилося 14 років, за наявності паспорту може обрати собі лікаря та подати декларацію самостійно. За дитину, якій не виповнилося 14 років, декларацію підписує хтось із батьків. 📌 Програма медичних гарантій передбачає значний перелік безоплатних послуг для дітей: 1. Медична допомога при народженні є пріоритетною послугою. 2. Вакцинація за Національним календарем, до якого входять щеплення від гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та гемофільної інфекції.
27 травня 2020, 14:25

Доступні ліки - по новому

Доступні ліки - по новому 16 лікарських засобів для безперервного лікування цукрового діабету ІІ типу можна отримати абсолютно безоплатно за програмою реімбурсації “Доступні ліки”. Ще 30 - з невеликою доплатою. До програми включені 3 діючі речовини (МНН) - глібенкламід, гліклазид та метформін. Тут 👉 https://bit.ly/2ArMW2p є інформація про виробників. Для пацієнтів із діабетом ІІ типу у програмі наявні ліки від 14 виробників. Отримати електронний рецепт на “Доступні ліки” потрібно у свого лікаря. Для продовження курсу лікування рецепт можна отримати дистанційно. Якщо пацієнт регулярно проходить безоплатні дослідження на глюкозу крові, загальний холестерин, ЕКГ, то лікар знає актуальний стан його здоров’я та без проблем випише необхідні ліки без присутності пацієнта.
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10