Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, седьмая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
30 червня 2020, 13:36

Вся правда про електронні направлення

Вся правда про електронні направлення Е-направлення для безоплатного отримання спеціалізованої меддопомоги (вторинка, зокрема, ЦРЛ і третинка) Понад 2,2 млн електронних направлень створили лікарі в електронній системі охорони здоров’я для понад 1 млн пацієнтів. Електронні направлення виписує лікар первинки або лікуючий лікар. Отримання медичних послуг в спеціалізованих медзакладах та у лікарів-спеціалістів, проведення обстежень, госпіталізація здійснюється для пацієнта безоплатно за умови наявності е-направлення. Пацієнт самостійно обирає медзаклад, в якому отримати ці послуги, незалежно від свого місця проживання чи реєстрації. Пацієнт може звернутись в комунальний заклад або у приватну клініку, якщо вони уклали договори з НСЗУ на надання відповідних послуг. А НСЗУ перерахує кошти саме тому закладу, в який звернувся за допомогою пацієнт.
03 червня 2020, 10:02

До списку Доступні ліки додали 7 нових лікарських засобів

До списку Доступні ліки додали 7 нових лікарських засобів 01.06.2020 МОЗ оприлюднило наказ № 1284, що затвердив Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації, станом на 28 травня 2020 року. З 246 лікарських засобів, які входять до програми «Доступні ліки», 77 можна отримати безоплатно. Це на 4 більше, ніж було у попередньому реєстрі. Також до нового реєстру включили 7 нових лікарських засобів. Із 246 лікарських засобів: 187 — для лікування серцево-судинних захворювань; 43 – діабету ІІ типу; 15 – бронхіальної астми; 1 — для лікування ревматичних хвороб. Найбільша кількість лікарських засобів з міжнародними непатентованими назвами — амлодипін (33) та метформін (33). В. о. начальника відділу роботи з договорами з аптеками НСЗУ Ірина Ліштаба розповіла, що НСЗУ продовжує «поліпшувати програму реімбурсації «Доступні ліки».
02 червня 2020, 08:52

Не дивлячись на карантин, ми працюємо

Не дивлячись на карантин, ми працюємо Трохи про нашу роботу у травні 2020 року. Не дивлячись на карантинні заходи, сукупно наші лікарі (20) прийняли за травень 3963 пацієнтів. Було виписано за місяць 1332 рецепти за програмою "Доступні ліки". І про приємне - проведено планово 423 щеплення (дітей і дорослих). Все це АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО для пацієнтів. Нагадуємо, що вакцинація безпечна і необхідна для профілактики так званих " керованих інфекцій ". Крім того, нагадуємо про роботу нашого колл-центру. Для зв'язку з нашими лікарями, з питань запису на прийом, заключення (перезаключення) декларацій, з будь-яких інших питань телефонуйте за номерами колл-центру (номери на обкладинці вгорі праворуч)
01 червня 2020, 11:25

Медицина для дітей - безкоштовно!

Медицина для дітей - безкоштовно! 1 червня щорічно відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день нагадує про те, що діти мають право на особливий захист та турботу. Кожна дитина в Україні може отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій. Дитина, якій вже виповнилося 14 років, за наявності паспорту може обрати собі лікаря та подати декларацію самостійно. За дитину, якій не виповнилося 14 років, декларацію підписує хтось із батьків. 📌 Програма медичних гарантій передбачає значний перелік безоплатних послуг для дітей: 1. Медична допомога при народженні є пріоритетною послугою. 2. Вакцинація за Національним календарем, до якого входять щеплення від гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та гемофільної інфекції.
27 травня 2020, 14:25

Доступні ліки - по новому

Доступні ліки - по новому 16 лікарських засобів для безперервного лікування цукрового діабету ІІ типу можна отримати абсолютно безоплатно за програмою реімбурсації “Доступні ліки”. Ще 30 - з невеликою доплатою. До програми включені 3 діючі речовини (МНН) - глібенкламід, гліклазид та метформін. Тут 👉 https://bit.ly/2ArMW2p є інформація про виробників. Для пацієнтів із діабетом ІІ типу у програмі наявні ліки від 14 виробників. Отримати електронний рецепт на “Доступні ліки” потрібно у свого лікаря. Для продовження курсу лікування рецепт можна отримати дистанційно. Якщо пацієнт регулярно проходить безоплатні дослідження на глюкозу крові, загальний холестерин, ЕКГ, то лікар знає актуальний стан його здоров’я та без проблем випише необхідні ліки без присутності пацієнта.
25 травня 2020, 10:26

Пацієнт має право!

Пацієнт має право! Пацієнт потребує більше, ніж авторитарного ставлення до себе. Пацієнт має право на повагу і толерантність. У медичному закладі ви маєте право на однаково доброзичливе ставлення, незалежно від таких ознак: - національність; - релігійні переконання; - гендерна приналежність; - соціальне середовище; - орієнтація; - анатомо-фізіологічні особливості; - стан здоров’я. 📌 Пацієнт так само має виявляти толерантність до медичних працівників. Неприпустимо зневажливо ставитись до лікаря іншої національності, кольору шкіри та віросповідання. Або до лікаря, який щойно закінчив вуз. Толерантність - це не гра в одні ворота. Тож приймайте переконання та поведінку людей, які відрізняються від ваших.
23 квітня 2020, 14:01

Відкриття професійного call-центру

Відкриття професійного call-центру Карантин карантином, а ми й далі продовжуємо свій розвиток. Нарешті дійшла до логічного завершення моя мрія про створення єдиного call-центру для нашої первинки. Шлях був довгий і тернистий, були довгі роздуми і перемовини з усіма учасниками цього проєкту. Тому, дякую компанії «Бінотел», яка на час карантину та боротьби з епідемією безкоштовно надала дороговартісне обладнання. Дякую Юлії Брикульській, яка всіляко підтримувала нас на шляху нашого безперервного розвитку. Тому, вуаля. Цим дописом повідомляю про запуск в роботу нашого єдиного call-центру. Що це дасть нашим пацієнтам: Можливість подзвонити за ЄДИНИМ номером телефону із будь-яким запитанням і отримати нашу фахову відповідь Для зв’язку зі своїм лікарем теж набирайте цей ЄДИНИЙ номер телефону – буде здійснена переадресація на номер телефону лікаря, з яким заключена декларація.
01 квітня 2020, 20:52

Ну що, поїхали!?

Ну що, поїхали!? 1 квітня стартувала перша в Україні Програма медичних гарантій - перелік медичних послуг, які держава гарантує пацієнту. Договори з НСЗУ на надання медичних послуг за Програмою медичних гарантій станом на сьогодні підписали 1 524 заклади спеціалізованої медичної допомоги. З них 50 приватних. Це 90% закладів, які подали свої пропозиції НСЗУ. Ще 138 проектів договорів очікують на підписання.  Таким чином, практично всі комунальні медичні заклади (районні, міські, обласні лікарні) країни увійшли в реформу і будуть отримувати кошти за договором з НСЗУ.  Відсьогодні гроші підуть за пацієнтом у поліклініки та спеціалізовані заклади. Загалом проекти договорів отримали 1 662 надавачі спеціалізованої медичної допомоги. Найбільше договорів підписали у таких областях: Харківська - 132 Дніпропетровська - 110 Львівська - 102 Є відмови у підписанні: 3 - через те, що заклад не автономізований, 20 – відсутня ліцензія на медичну практику, 9 закладів, які подали невірні статистичні дані.
04 березня 2020, 16:55

Настав той самий день. Попередження не діє

Настав той самий день. Попередження не діє Час прийшов. Китайське попередження не діє (не плутати з коронавірусом!!!). Від сьогодні розпочинається платний прийом пацієнтів, що не мають декларації з лікарем первинної ланки. Відтепер і надалі. Прийом пацієнтів, що не мають декларації з нашими лікарями, віднині коштує 211,85 грн. На підписання декларації було чимало часу, майже півтора року. Але й досі частина наших мешканців з якихось причин не мають декларацій. Тому, прайс-лист для тих, хто в танку (без декларації): № Назва послуги (стосується лише пацієнтів без діючої декларації) Вартість 1.      Прийом лікарем пацієнта без діючої декларації 211,85 грн. 2.      Виконання загального аналізу крові 63,19 грн. 3.      Виконання аналізу крові на цукор 20,94 грн.
03 березня 2020, 09:36

HELP US!!!

HELP US!!! Розпочато нове постійне опитування щодо якості роботи Білопільської первинки. Два варіанти заповнення анкет: онлайн та "паперовий" варіант. https://forms.gle/uVqJgBeuctokEe8t6 Чим більше наших пацієнтів заповнять анкети, тим швидше і у більшій мірі ми станемо краще. В приміщеннях центру вже встановлена скринька для заповнення анкет. Крім того, для користувачів смартфонів у нас також розміщені QR-код для заповнення онлайн-анкети. Анкета цілком анонімна. Допоможіть нам стати кращими! https://forms.gle/uVqJgBeuctokEe8t6
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10