Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, шестая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
10 серпня 2020, 10:23

Неонатальна допомога В ПМГ-2021

Неонатальна допомога В ПМГ-2021 У 2020 році договори з НСЗУ на надання послуги «Медична допомога у складних неонатальних випадках» уклав 121 заклад на загальну суму 1,19 млрд грн. Тариф на надання неонатальної допомоги становить від 26 до 98.5 тис. грн. ✅ За надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках НСЗУ вже виплатила цим закладам майже 331 млн грн. Це становить 24,5% від загальної суми за 5 пріоритетними послугами ПМГ. ✅ За ІІ квартал цього року вже 8 718 передчасно народжених малюків безоплатно проліковано за пакетом “Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках”. ✅ Медична допомога новонародженим залишиться пріоритетною послугою і в 2021 році. НСЗУ пропонує збільшити середньозважений тариф на надання такої допомоги до 53,5 тис.
08 серпня 2020, 09:17

Безоплатні для пацієнта хірургічні операції

Безоплатні для пацієнта хірургічні операції У рамках ПМГ пацієнт має право на безоплатні хірургічні операції та витратні матеріали, необхідні для їх проведення. Не потрібно купувати в аптеці бинти, вату, нитки, готуючись до операції, чи платити хірургу, анестезіологу або медсестрі «в кишеню» - за все це лікарня вже отримала кошти від НСЗУ. Пацієнт може обрати будь-який із понад 800 закладів, які мають договір на надання хірургічної допомоги з НСЗУ. Всюди ця послуга буде безоплатною. Щоб дізнатись, чи надає обраний вами медзаклад необхідні вам хірургічні послуги, потрібно зателефонувати до цього закладу. Обрати заклад допоможе дашборд НСЗУ https://bit.ly/3j2fmSy. Для цього оберіть сторінку “Карта надавачів медичних послуг з деталізацією за групами послуг”.
07 серпня 2020, 11:41

Медична допомога при пологах в ПМГ у 2021 році

Медична допомога при пологах в ПМГ у 2021 році НСЗУ законтрактувала 396 медзакладів на надання медичної допомоги при пологах, 70 з них – спеціалізовані пологові будинки та перинатальні центри. Майже 61 000 пацієнток отримали допомогу при пологах в цих медзакладах у квітні-червні. А НСЗУ виплатила цим закладам 500 млн грн. В безоплатний пакет допомоги при пологах включено: моніторинг стану вагітної, породіллі та новонародженого, меддопомогу при фізіологічних пологах, а також при ускладнених пологах та кесаревому розтині та ін. Щоб отримати допомогу при пологах, пацієнтці потрібно приїхати до обраного акушерського стаціонару, або викликати «швидку», яка її туди доставить. Пологи з черговою акушерською бригадою є безоплатними. Медична допомога при пологах залишиться пріоритетним напрямком в ПМГ у 2021 році.
07 серпня 2020, 08:55

Як знайти електронне направлення в ЕСОЗ?

Як знайти електронне направлення в ЕСОЗ? Для пошуку е-направлення в ЕСОЗ достатньо ввести його унікальний номер, який надходить пацієнту у смс-повідомленні. Якщо дозволяє функціонал встановленої МІС, можна відсканувати штрих-код з роздрукованого направлення. Номер електронного направлення міститься у верхньому куті. Також лікар може побачити в системі декілька направлень за одним номером. В такому випадку йому потрібно подивитися на зміст направлень та вибрати саме те, яке лікар планує відпрацювати. Нагадаємо, номер направлення складається з 16 символів, які розділені дефісами. Номер відповідає такій структурі: ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ (наприклад, 02CX-K1AM-8E84-9TTO). Для коректного вводу номеру направлення використовуйте літери латинського алфавіту та цифри. При вводі номера направлення знак «№» не потрібно вводити.
07 серпня 2020, 08:54

Електронне направлення

Електронне направлення Пацієнту лікар виписує направлення, коли його проблема потребує залучення вузького спеціаліста, додаткових обстежень, процедур чи госпіталізації. Електронне направлення діє впродовж 1️⃣ року. Але пацієнту краще дотримуватись рекомендацій лікаря щодо термінів проходження обстеження чи отримання консультації спеціаліста, на які він направив пацієнта. Така інформація, зокрема, вказана в додатковій інформації в направленні, якщо лікар роздруковує пацієнтові інформаційну пам’ятку. Також нагадуємо, що в е-направленні не вказується ні заклад, ні лікар, до якого направляють пацієнта, лише код послуги та інформація про заклад і лікаря, який його створив. Місце отримання послуги пацієнт обирає самостійно. В будь-якій лікарні України, яка має контракт з НСЗУ. Але є виняток. Коли відбувається переведення пацієнта на рівні «стаціонар-стаціонар», тоді заклад вказується.
05 серпня 2020, 11:27

Паліативна допомога

Паліативна допомога Паліативна допомога – це забезпечення максимально можливої якості життя пацієнтів з важкими невиліковними захворюваннями та членів їхніх родин. НСЗУ підписала договори про надання паліативної допомоги із 484 державними і 1 приватним медичними закладами. Пацієнт отримує безоплатно такі послуги з паліативної допомоги: - лікування симптомів захворювання; - ефективне знеболення; - респіраторна (дихання) та нутрітивна (медичне харчування) підтримка; - психологічна допомога; - навчання родини та доглядачів особливостям догляду за людиною, запобіганню можливих ускладнень та дотриманню рекомендацій. Повний перелік послуг читайте на сайті НСЗУ https://bit.ly/3gt7g3i. Для цього оберіть п.23 та п.24 розділ “Специфікація”. Аби отримати паліативну допомогу безоплатно, пацієнт має звернутися до свого лікаря (сімейного або лікуючого), який випише направлення на отримання мобільної чи стаціонарної допомоги.
05 серпня 2020, 01:03

Меддопомога в умовах стаціонару: що зміниться у 2021 році

Меддопомога в умовах стаціонару: що зміниться у 2021 році Меддопомога в умовах стаціонару: що зміниться у 2021 році. Результати брифінгу НСЗУ 04.08.20. На сьогодні НСЗУ законтрактувала 1084 заклади на надання медичної допомоги пацієнтам в стаціонарних умовах. З них: 1049 закладів – без проведення хірургічних операцій; 843 заклади – на здійснення хірургічних операцій в стаціонарних умовах. За надання стаціонарної допомоги пацієнтам в квітні-липні цими закладами НСЗУ вже виплатила їм 10 млрд грн. В безоплатний пакет з надання медичної допомоги в стаціонарі медзакладу включено: інструментальні та лабораторні обстеження, включаючи патоморфологічні; надання медичної допомоги, направленої на полегшення, зняття чи усунення симптомів і проявів захворювання чи іншого порушення життєдіяльності, нормалізацію порушених процесів життєдіяльності і одужання…
04 серпня 2020, 13:29

Аналізи і швидкі тести у твого сімейного лікаря

Аналізи і швидкі тести у твого сімейного лікаря Аналізи і швидкі тести у твого сімейного лікаря Укладаючи декларацію з лікарем, пацієнт отримує доступ до безоплатних послуг первинної допомоги, зокрема до лабораторних діагностичних досліджень та швидких тестів. До такого безоплатного переліку входить вісім послуг: 1️⃣ Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою 2️⃣ Загальний аналіз сечі 3️⃣ Глюкоза крові 4️⃣ Загальний холестерин 5️⃣ Швидкий тест на вагітність 6️⃣ Швидкий тест на тропонін 7️⃣ Швидкий тест на ВІЛ 8️⃣ Швидкий тест на вірусні гепатити Аби отримати послугу, зверніться до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Лише лікар може визначити, які конкретно тести чи дослідження вам потрібні, і саме його направлення гарантує, що вони будуть безоплатні для пацієнта.
30 липня 2020, 13:28

У 2021 році НСЗУ пропонує зміни для закладів ПМД

У 2021 році НСЗУ пропонує зміни для закладів ПМД У 2021 році НСЗУ пропонує такі зміни для закладів ПМД: 1) Підвищити капітаційну ставку для лікарів первинки на 21,6%. 2) Запровадити новий пакет медичних послуг для лікування туберкульозу на рівні первинної медичної допомоги. Тобто, заклади ПМД зможуть підписати з НСЗУ договір на надання допомоги хворим на туберкульоз. Після того, як пацієнт, що лікується в лікарні, перестає виділяти бактерію туберкульозу, тобто перестає бути заразним, і це буде підтверджено лабораторно, він матиме змогу продовжити лікування під наглядом свого сімейного лікаря. Задачею сімейного лікаря буде контроль за прийомом протитуберкульозних препаратів та результативністю лікування. 3) Закласти в бюджет на первинку 5% додатково - на доплати закладам за виконання умов договору з НСЗУ.
23 липня 2020, 13:57

Що для пацієнта має бути безоплатним у лікарні???

Що для пацієнта має бути безоплатним у лікарні??? Цей пакет меддопомоги ще називають «Терапевтичні госпіталізації», він охоплює госпіталізації, які не потребують хірургічного втручання. Які послуги безоплатні для пацієнта: 📌Огляд пацієнта, лабораторні та інструментальні дослідження. 📌 Полегшення симптомів, нормалізація процесів життєдіяльності. 📌 Медична допомога вагітним із ускладненим перебігом вагітності та/або екстрагенітальною патологією. 📌 Цілодобовий лікарський та медсестринський догляд. 📌 Знеболення та медикаментозна терапія. 📌Консультації лікарів інших спеціальностей. 📌 Медична реабілітація в гострому періоді. 📌Направлення пацієнтів в інші заклади для надання спеціалізованої допомоги чи реабілітації. Пацієнт може отримати безоплатні послуги за направленням сімейного або лікуючого лікаря, за направленням іншого закладу, після доставки швидкою чи за самозверненням у невідкладному стані. І, як завжди, отримати роз'яснення можна в колл-центрі Національної служби здоров'я України за безкоштовним номером 16-77
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10