Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, шестая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
05 серпня 2020, 11:27

Паліативна допомога

Паліативна допомога Паліативна допомога – це забезпечення максимально можливої якості життя пацієнтів з важкими невиліковними захворюваннями та членів їхніх родин. НСЗУ підписала договори про надання паліативної допомоги із 484 державними і 1 приватним медичними закладами. Пацієнт отримує безоплатно такі послуги з паліативної допомоги: - лікування симптомів захворювання; - ефективне знеболення; - респіраторна (дихання) та нутрітивна (медичне харчування) підтримка; - психологічна допомога; - навчання родини та доглядачів особливостям догляду за людиною, запобіганню можливих ускладнень та дотриманню рекомендацій. Повний перелік послуг читайте на сайті НСЗУ https://bit.ly/3gt7g3i. Для цього оберіть п.23 та п.24 розділ “Специфікація”. Аби отримати паліативну допомогу безоплатно, пацієнт має звернутися до свого лікаря (сімейного або лікуючого), який випише направлення на отримання мобільної чи стаціонарної допомоги.
05 серпня 2020, 01:03

Меддопомога в умовах стаціонару: що зміниться у 2021 році

Меддопомога в умовах стаціонару: що зміниться у 2021 році Меддопомога в умовах стаціонару: що зміниться у 2021 році. Результати брифінгу НСЗУ 04.08.20. На сьогодні НСЗУ законтрактувала 1084 заклади на надання медичної допомоги пацієнтам в стаціонарних умовах. З них: 1049 закладів – без проведення хірургічних операцій; 843 заклади – на здійснення хірургічних операцій в стаціонарних умовах. За надання стаціонарної допомоги пацієнтам в квітні-липні цими закладами НСЗУ вже виплатила їм 10 млрд грн. В безоплатний пакет з надання медичної допомоги в стаціонарі медзакладу включено: інструментальні та лабораторні обстеження, включаючи патоморфологічні; надання медичної допомоги, направленої на полегшення, зняття чи усунення симптомів і проявів захворювання чи іншого порушення життєдіяльності, нормалізацію порушених процесів життєдіяльності і одужання…
04 серпня 2020, 13:29

Аналізи і швидкі тести у твого сімейного лікаря

Аналізи і швидкі тести у твого сімейного лікаря Аналізи і швидкі тести у твого сімейного лікаря Укладаючи декларацію з лікарем, пацієнт отримує доступ до безоплатних послуг первинної допомоги, зокрема до лабораторних діагностичних досліджень та швидких тестів. До такого безоплатного переліку входить вісім послуг: 1️⃣ Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою 2️⃣ Загальний аналіз сечі 3️⃣ Глюкоза крові 4️⃣ Загальний холестерин 5️⃣ Швидкий тест на вагітність 6️⃣ Швидкий тест на тропонін 7️⃣ Швидкий тест на ВІЛ 8️⃣ Швидкий тест на вірусні гепатити Аби отримати послугу, зверніться до свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Лише лікар може визначити, які конкретно тести чи дослідження вам потрібні, і саме його направлення гарантує, що вони будуть безоплатні для пацієнта.
30 липня 2020, 13:28

У 2021 році НСЗУ пропонує зміни для закладів ПМД

У 2021 році НСЗУ пропонує зміни для закладів ПМД У 2021 році НСЗУ пропонує такі зміни для закладів ПМД: 1) Підвищити капітаційну ставку для лікарів первинки на 21,6%. 2) Запровадити новий пакет медичних послуг для лікування туберкульозу на рівні первинної медичної допомоги. Тобто, заклади ПМД зможуть підписати з НСЗУ договір на надання допомоги хворим на туберкульоз. Після того, як пацієнт, що лікується в лікарні, перестає виділяти бактерію туберкульозу, тобто перестає бути заразним, і це буде підтверджено лабораторно, він матиме змогу продовжити лікування під наглядом свого сімейного лікаря. Задачею сімейного лікаря буде контроль за прийомом протитуберкульозних препаратів та результативністю лікування. 3) Закласти в бюджет на первинку 5% додатково - на доплати закладам за виконання умов договору з НСЗУ.
23 липня 2020, 13:57

Що для пацієнта має бути безоплатним у лікарні???

Що для пацієнта має бути безоплатним у лікарні??? Цей пакет меддопомоги ще називають «Терапевтичні госпіталізації», він охоплює госпіталізації, які не потребують хірургічного втручання. Які послуги безоплатні для пацієнта: 📌Огляд пацієнта, лабораторні та інструментальні дослідження. 📌 Полегшення симптомів, нормалізація процесів життєдіяльності. 📌 Медична допомога вагітним із ускладненим перебігом вагітності та/або екстрагенітальною патологією. 📌 Цілодобовий лікарський та медсестринський догляд. 📌 Знеболення та медикаментозна терапія. 📌Консультації лікарів інших спеціальностей. 📌 Медична реабілітація в гострому періоді. 📌Направлення пацієнтів в інші заклади для надання спеціалізованої допомоги чи реабілітації. Пацієнт може отримати безоплатні послуги за направленням сімейного або лікуючого лікаря, за направленням іншого закладу, після доставки швидкою чи за самозверненням у невідкладному стані. І, як завжди, отримати роз'яснення можна в колл-центрі Національної служби здоров'я України за безкоштовним номером 16-77
22 липня 2020, 10:58

Пріоритетні медичні послуги - також безоплатні!!!

Пріоритетні медичні послуги - також безоплатні!!! У квітні-червні майже 158 000 пацієнтів отримали медичну допомогу за пріоритетними послугами Програми медгарантій безоплатно, за їх лікування та обстеження заплатила держава. Зокрема: 📌16 377 пацієнтів отримали допомогу при інсульті 📌4 943 пацієнти отримали допомогу при інфаркті 📌60 674 пацієнтки отримали допомогу при пологах 📌було надано медичну допомогу 8 718 немовлятам, з яких 677 народились з вагою до 1 500 гр 📌66 903 обстеження для раннього виявлення онкологічних захворювань було зроблено пацієнтам. Пріоритетність означає, що до лікування цих захворювань прикута особлива увага. Інфаркт, інсульт, онкологія є основними причинами смертності в нашій країні. Загалом понад 700 тисяч наших громадян щороку потребують медичної допомоги за цими пріоритетними напрямками.
21 липня 2020, 14:26

Електронне направлення: інструкція для пацієнта

Електронне направлення: інструкція для пацієнта Електронне направлення, як і декларація, – ключ до безоплатних послуг у Програмі медичних гарантій. Його виписує сімейний лікар, терапевт, педіатр або ж лікуючий лікар. Пацієнту виписують направлення, коли його проблема потребує залучення вузького спеціаліста, додаткових обстежень, процедур чи госпіталізації Розповідаємо, як користуватися електронними направленнями. ✓ Е-направлення створюється лише в електронній системі охорони здоров’я лікарем, який в ній авторизований. ✓Лікар може змінити чи виправити направлення, тільки шляхом скасування і створення нового. ✓В е-направленні не вказується ні заклад, ні лікар, до якого направляють пацієнта, лише код послуги та інформація про заклад і лікаря, який його створив. Місце отримання послуги пацієнт обирає самостійно. В будь-якій лікарні України, яка має контракт з НСЗУ.
20 липня 2020, 11:00

Лікування онкозахворювань - що змінилось для пацієнта

Лікування онкозахворювань - що змінилось для пацієнта У Програмі медгарантій рання діагностика онкозахворювань визначена як пріоритетний напрямок. Щоб пройти діагностику, пацієнт має звернутись до лікаря первинки, який випише направлення. Якщо у пацієнта виявили злоякісне новоутворення, він має звернутись з направленням свого сімейного лікаря чи лікаря, який проводив дослідження, до медзакладу, який законтрактований НСЗУ за пакетами «Діагностика та хіміотерапевтичне лікування онкологічних хвороб», «Діагностика та радіологічне лікування онкологічних хвороб» або “Хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах” в залежності від призначеного лікування. Безоплатна допомога пацієнту з онкозахворюванням включає: 📌інструментальну та лабораторну діагностику 📌хірургічне втручання 📌радіотерапію та хіміотерапію в стаціонарних та амбулаторних умовах 📌лікарські засоби з Нацпереліку 📌медичний догляд, перебування та харчування у 📌психологічну підтримку Більше у брифінгу очільниці НСЗУ Оксани Мовчан https://cutt.ly/JaT3lMa
14 липня 2020, 12:56

Що безоплатно для поліклінічного прийому пацієнта

Що безоплатно для поліклінічного прийому пацієнта Амбулаторна медична допомога є безоплатною для пацієнта, якщо він звертається за направленням. До деяких лікарів-спеціалістів пацієнт може потрапити без направлення. Це, гінеколог, психіатр, стоматолог, нарколог, фтизіатр та лікаря, у якого пацієнт під наглядом. Пакет безоплатної амбулаторної допомоги включає: 📌консультації лікарів-спеціалістів 📌інструментальні обстеження (зокрема, рентген, УЗД, ендоскопічні, електрофізіологічні) 📌загально-клінічні та біохімічні лабораторні обстеження 📌лікування в амбулаторних умовах 📌проведення малих хірургічних операцій в амбулаторних умовах 📌надання спеціалізованої меддопомоги в умовах денного стаціонару 📌ведення вагітності 📌послуги з медичної реабілітації в амбулаторних умовах 📌ургентну стоматологічну допомогу дорослим та дітям і планову стоматологічну допомогу дітям до 16 років У невідкладному стані пацієнт може звернутись до спеціаліста без направлення безоплатною.
13 липня 2020, 09:53

На що має право пацієнт в хірургічному стаціонарі - НСЗУ

На що має право пацієнт в хірургічному стаціонарі - НСЗУ 843 медзаклади законтрактувала НСЗУ на здійснення хірургічних операцій у стаціонарних умовах, 4 з яких – приватні. Пацієнт може звернутись за хірургічною допомогою до будь-якого з них, незалежно від свого місця проживання чи реєстрації. В безоплатний пакет хірургічної допомоги в стаціонарі медзакладу включено: 📌 проведення хірургічної операції з забезпеченням анестезії 📌 інструментальні та лабораторні обстеження, включаючи патоморфологічні 📌 післяопераційний моніторинг пацієнта, знеболення та подальша медикаментозна терапія 📌 цілодобовий лікарський та медсестринський догляд 📌медична реабілітація в гострому періоді 📌 лікарські засоби з Нацпереліку основних ЛЗ та витратні матеріали 📌харчування в стаціонарних умовах. Окрім того, пацієнту надаються безоплатно ліки, які заклад отримує через централізовані держзакупівлі.
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10