Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, пятая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
16 вересня 2020, 11:25

Де знайти інформацію про кількість декларацій?

Де знайти інформацію про кількість декларацій? 📌Понад 30 млн українців підписали декларації зі своїми лікарями та отримують медичну допомогу безоплатно. 📌Терапевти, сімейні лікарі та педіатри можуть ефективно обслуговувати певну кількість пацієнтів – 2000, 1800 та 900 відповідно. Лікарям рекомендується мати саме стільки декларацій, хоч їх може бути й більше. 📌На дешборді НСЗУ можна побачити, скільки декларацій має кожен лікар первинки. Для цього відкрийте електронну карту місць надання первинної медичної допомоги https://bit.ly/337640i, у полях ліворуч оберіть область, населений пункт та назву закладу. 📌Внизу праворуч є список усіх лікарів первинки, які приймають у закладі. Там також вказана кількість декларацій, які вже має цей лікар. Якщо навпроти прізвища стоїть галочка ✅, то лікар уже набрав оптимальну кількість пацієнтів, якщо стрілочка ⬆️ - ще ні.
11 вересня 2020, 11:14

Медична допомога при гострому мозковому інсульті

Медична допомога при гострому мозковому інсульті Майже 31 тисяча пацієнтів з інфарктом та інсультом отримали допомогу за Програмою медичних гарантій у квітні-липні. Інсульт – це раптове гостре порушення мозкового кровообігу, яке призводить до пошкодження головного мозку. Це одна з головних причин смертності та інвалідизацїі в Україні. Проте вчасна та кваліфікована медична допомога істотно знижує такий ризик. Саме тому медична допомога при інсульті входить до пріоритетних послуг Програми медичних гарантій. Послуга включає таке: 1️⃣ огляд пацієнта 2️⃣ КТ чи МРТ у межах терапевтичного вікна (60 хв з моменту госпіталізації) 3️⃣ анестезія 4️⃣ тромболітична терапія (при ішемічному інсульті) 5️⃣ моніторинг клінічних, біохімічних показників, рівня електролітів, лабораторних показників системи гемостазу, електрокардіограми 6️⃣ реабілітація в гострому періоді 192 медичні заклади уклали з НСЗУ угоди на надання допомоги при інсульті.
11 вересня 2020, 11:12

Програма. Доступні ліки

Програма. Доступні ліки 📌Програма «Доступні ліки», як і медичні послуги, не прив’язана до території чи місця проживання. Ліки можна отримати в будь-якій аптеці, яка бере участь у програмі реімбурсації. Такі аптеки мають на дверях наліпку "Тут є "Доступні ліки". 📌Знайти найближчу аптеку можна на електронній мапі НСЗУ https://bit.ly/3eKd86S або ж зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ 16-77. 📌«Доступні ліки» можна отримати лише за електронним рецептом, який виписує ваш сімейний лікар https://bit.ly/2Qqq9J6 📌Якщо в найближчій аптеці немає або потрібного лікарського засобу, або ліків у необхідній кількості, ви можете звернутися в будь-яку іншу. Краще попередньо туди зателефонувати https://bit.ly/31MOdMP 📌Мешканці окупованих територій також можуть скористатися програмою «Доступні ліки». Для цього їм слід приїхати на підконтрольну територію, укласти декларацію з лікарем первинки, отримати в нього електронний рецепт і звернутися в аптеку, яка бере участь у програмі https://bit.ly/34OP3KN
08 вересня 2020, 11:37

Надання меддопомоги пацієнтам з COVID-19

Надання меддопомоги пацієнтам з COVID-19 Надання меддопомоги пацієнтам з COVID-19. Результат брифінгу НСЗУ 08.09.20 НСЗУ законтрактувала для надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього: 25 центрів екстреної медичної допомоги 260 медзакладів для надання пацієнтам допомоги в стаціонарних умовах 935 медзакладів, в яких утворено мобільні бригади, що виїжджають до людеий з підозрою на COVID-19. В цих закладах працює маийже 1600 мобільних бригад Виплати від НСЗУ також отримали 144 медзаклади, які надавали стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19 у квітні, але не входили в перелік лікарень, визначених для госпіталізації. За квітень-серпень до медзакладів було госпіталізовано 48 292 пацієнти з коронавірусною хворобою, з них близько 17% пацієнтів отримали медичну допомогу в умовах інтенсивної терапії.
02 вересня 2020, 08:08

На що пацієнт має право після старту реформи

На що пацієнт має право після старту реформи З квітня 2020 року стартував другий етап трансформації системи охорони здоров’я. Тепер пацієнти можуть отримати гарантовані медичні послуги не лише на рівні первинної меддопомоги у свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Список медпослуг, які можна отримати гарантовано і безоплатно, значно розширився і включає амбулаторну і спеціалізовану медичну допомогу. Утім, трапляється таке, коли медзаклад має договір з НСЗУ Національна служба здоров'я України, але все одно вимагає у пацієнтів гроші за те, що вже оплачується державою з коштів платників податків. Або ж просто відмовляється надавати ту чи іншу послугу. Так не має бути! ❗Важливо запам’ятати кожному пацієнту — медичні заклади, які підписали договори з НСЗУ на надання конкретних гарантованих медичних послуг, зобов'язались надавати їх громадянам безоплатно.
10 серпня 2020, 10:23

Неонатальна допомога В ПМГ-2021

Неонатальна допомога В ПМГ-2021 У 2020 році договори з НСЗУ на надання послуги «Медична допомога у складних неонатальних випадках» уклав 121 заклад на загальну суму 1,19 млрд грн. Тариф на надання неонатальної допомоги становить від 26 до 98.5 тис. грн. ✅ За надання медичної допомоги новонародженим у складних неонатальних випадках НСЗУ вже виплатила цим закладам майже 331 млн грн. Це становить 24,5% від загальної суми за 5 пріоритетними послугами ПМГ. ✅ За ІІ квартал цього року вже 8 718 передчасно народжених малюків безоплатно проліковано за пакетом “Медична допомога новонародженим у складних неонатальних випадках”. ✅ Медична допомога новонародженим залишиться пріоритетною послугою і в 2021 році. НСЗУ пропонує збільшити середньозважений тариф на надання такої допомоги до 53,5 тис.
08 серпня 2020, 09:17

Безоплатні для пацієнта хірургічні операції

Безоплатні для пацієнта хірургічні операції У рамках ПМГ пацієнт має право на безоплатні хірургічні операції та витратні матеріали, необхідні для їх проведення. Не потрібно купувати в аптеці бинти, вату, нитки, готуючись до операції, чи платити хірургу, анестезіологу або медсестрі «в кишеню» - за все це лікарня вже отримала кошти від НСЗУ. Пацієнт може обрати будь-який із понад 800 закладів, які мають договір на надання хірургічної допомоги з НСЗУ. Всюди ця послуга буде безоплатною. Щоб дізнатись, чи надає обраний вами медзаклад необхідні вам хірургічні послуги, потрібно зателефонувати до цього закладу. Обрати заклад допоможе дашборд НСЗУ https://bit.ly/3j2fmSy. Для цього оберіть сторінку “Карта надавачів медичних послуг з деталізацією за групами послуг”.
07 серпня 2020, 11:41

Медична допомога при пологах в ПМГ у 2021 році

Медична допомога при пологах в ПМГ у 2021 році НСЗУ законтрактувала 396 медзакладів на надання медичної допомоги при пологах, 70 з них – спеціалізовані пологові будинки та перинатальні центри. Майже 61 000 пацієнток отримали допомогу при пологах в цих медзакладах у квітні-червні. А НСЗУ виплатила цим закладам 500 млн грн. В безоплатний пакет допомоги при пологах включено: моніторинг стану вагітної, породіллі та новонародженого, меддопомогу при фізіологічних пологах, а також при ускладнених пологах та кесаревому розтині та ін. Щоб отримати допомогу при пологах, пацієнтці потрібно приїхати до обраного акушерського стаціонару, або викликати «швидку», яка її туди доставить. Пологи з черговою акушерською бригадою є безоплатними. Медична допомога при пологах залишиться пріоритетним напрямком в ПМГ у 2021 році.
07 серпня 2020, 08:55

Як знайти електронне направлення в ЕСОЗ?

Як знайти електронне направлення в ЕСОЗ? Для пошуку е-направлення в ЕСОЗ достатньо ввести його унікальний номер, який надходить пацієнту у смс-повідомленні. Якщо дозволяє функціонал встановленої МІС, можна відсканувати штрих-код з роздрукованого направлення. Номер електронного направлення міститься у верхньому куті. Також лікар може побачити в системі декілька направлень за одним номером. В такому випадку йому потрібно подивитися на зміст направлень та вибрати саме те, яке лікар планує відпрацювати. Нагадаємо, номер направлення складається з 16 символів, які розділені дефісами. Номер відповідає такій структурі: ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ-ХХХХ (наприклад, 02CX-K1AM-8E84-9TTO). Для коректного вводу номеру направлення використовуйте літери латинського алфавіту та цифри. При вводі номера направлення знак «№» не потрібно вводити.
07 серпня 2020, 08:54

Електронне направлення

Електронне направлення Пацієнту лікар виписує направлення, коли його проблема потребує залучення вузького спеціаліста, додаткових обстежень, процедур чи госпіталізації. Електронне направлення діє впродовж 1️⃣ року. Але пацієнту краще дотримуватись рекомендацій лікаря щодо термінів проходження обстеження чи отримання консультації спеціаліста, на які він направив пацієнта. Така інформація, зокрема, вказана в додатковій інформації в направленні, якщо лікар роздруковує пацієнтові інформаційну пам’ятку. Також нагадуємо, що в е-направленні не вказується ні заклад, ні лікар, до якого направляють пацієнта, лише код послуги та інформація про заклад і лікаря, який його створив. Місце отримання послуги пацієнт обирає самостійно. В будь-якій лікарні України, яка має контракт з НСЗУ. Але є виняток. Коли відбувається переведення пацієнта на рівні «стаціонар-стаціонар», тоді заклад вказується.
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10