Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, третья страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
17 грудня 2020, 11:52

Медична допомога пацієнтам при травмах

Медична допомога пацієнтам при травмах 📌Дізнатись, до якого медичного закладу потрібно їхати у випадку травми, допоможе дзвінок на 103. Якщо людина не може рухатись або самостійно дістатись лікарні, за цим номером необхідно викликати швидку допомогу. Приїхавши на виклик, бригада швидкої оцінить стан пацієнта, встановить попередній діагноз та транспортує пацієнта до медичного закладу. 📌Якщо людина потребує стаціонарної допомоги, пацієнт отримає її у закладі, який має контракт з НСЗУ за пакетами стаціонарної допомоги чи хірургії. 📌Якщо людина з травмою не потребує стаціонарної допомоги, бригада швидкої відвозить такого пацієнта до найближчої лікарні. Пацієнт отримає допомогу у закладі, який має контракт на амбулаторну допомогу. 📌У випадку травми пацієнт може розраховувати на безоплатну екстрену, амбулаторну або стаціонарну медичну допомогу.
16 грудня 2020, 11:55

Медична допомога при пологах

Медична допомога при пологах 📌 180 202 пацієнтки тримали допомогу при пологах безоплатно за Програмою медичних гарантій у квітні-листопаді. На сьогодні НСЗУ виплатила понад 1,3 млрд грн закладам, які мають контракт на надання медичної допомоги при пологах. 📌 В безоплатний пакет допомоги при пологах включено: моніторинг стану вагітної, породіллі та новонародженого, меддопомогу при фізіологічних пологах, при ускладнених пологах та кесаревому розтині, що надається черговою акушерською бригадою, зниження больових відчуттів у жінки під час пологів та інші. ❌ Палата підвищеного комфорту, покращене харчування не входять до безоплатного пакету послуг. Оплату за послуги покращеного сервісу потрібно здійснити у вигляді офіційних платежів в закладі. 📌 Щоб отримати допомогу при пологах…
14 грудня 2020, 15:08

Доступні ліки - підсумки 2020 року

Доступні ліки - підсумки 2020 року 📌З квітня 2019 НСЗУ адмініструє програму реімбурсації Доступні ліки для пацієнтів, що мають серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу чи бронхіальну астму. 📌Програму запровадив Уряд у 2017 році, але відтоді вона суттєво змінилась. Паперовий рецепт став електронним, а маршрут пацієнта - набагато зрозумілішим та зручнішим. 📌У програмі «Доступні ліки» 264 лікарських засоби, серед них 85 пацієнт може отримати безоплатно. 📌У 2020 році НСЗУ виплатила аптекам понад 874 млн грн за відпущені ліки. Програмою користується 2 млн 490 тисяч людей. 📌Партнерами НСЗУ є 9 тис аптек. У минулому році їх було понад 7 тисяч. А на початку дії програми, коли рецепт на ліки ще був паперовим, таких аптек було всього 3 тисячі.
12 грудня 2020, 10:24

Профілактика та лікування бронхіальної астми

Профілактика та лікування бронхіальної астми 📌Сьогодні - Всесвітній день хворого на бронхіальну астму. Це хронічна хвороба, яка суттєво впливає на якість життя. Раннє виявлення та базові ліки сповільнюють її прогресування. Симптоми можуть турбувати людину періодично або постійно. 📌 На первинній ланці для пацієнта з підозрою або підтвердженим діагнозом бронхіальна астма безоплатними є такі послуги: - супровід та спостереження; - направлення до вузького спеціаліста – пульмонолога, алерголога – за потреби; - направлення на проведення лабораторних досліджень та інструментальних обстежень - за потреби; - призначення лікарських засобів за програмою реімбурсації «Доступні ліки». 📌Ліки від цього захворювання пацієнти можуть отримувати за програмою «Доступні ліки» - безоплатно або з доплатою. На сьогодні до цієї програми включено 15 препаратів для лікування бронхіальної астми, з них 6 є безоплатними.
04 грудня 2020, 11:51

Ще трохи про електронні медичні записи

Ще трохи про електронні медичні записи 📌Цього тижня в електронній системі охорони здоров'я внесли 100-мільйонний електронний медичний запис, а 13 мільйонам пацієнтів вже створено електронну медичну картку. Абсолютно для всіх пацієнтів Білопільської первинки (28 тис.+), що мають декларацію з нашими лікарями, створено електронні медичні картки, де безпечно зберігається зведена інформація про кожний візит пацієнта, кожний виписаний рецепт, кожне виписане направлення 📌Уся медична інформація щодо хвороб пацієнта, консультацій, операцій, діагностики зберігається в єдиному місці. При потребі лікар швидко отримає необхідну інформацію. І це може врятувати людині життя. Наприклад, усі лікарі, які є в системі, мають доступ до patients summary - анкети пацієнта. Це базова інформація про пацієнта, яка знадобитися у невідкладних випадках.
04 грудня 2020, 11:48

Чи входить до тарифу за пологи вибір лікаря пацієнткою?

Чи входить до тарифу за пологи вибір лікаря пацієнткою? 📌Внаслідок реформи пацієнти отримали можливість вільно обирати пологовий будинок, в якому народжувати. Незалежно від місця реєстрації та фактичного проживання. Але у коментарях часто запитують, чи можна так само вільно обирати лікаря, з яким народжувати, і чи входить це до тарифу на пологи. 📌Особисті домовленості пацієнтки з певним лікарем не передбачені в пакеті послуг «Медична допомога при пологах». Заклади охорони здоров’я отримуватимуть від НСЗУ оплату за кожні пологи у розмірі 8 136 грн. В цей тариф входить медична допомогу при пологах з черговою акушерською бригадою. І не входить індивідуальний вибір лікаря. 📌Графік роботи з чергуванням передбачає, що медичний персонал має достатній час на відпочинок.
02 грудня 2020, 12:24

Онкозахворювання. Як отримати пацієнту допомогу?

Онкозахворювання. Як отримати пацієнту допомогу? 📌Для профілактики, раннього виявлення та лікування онкологічних захворювань перш за все потрібно звернутись до свого лікаря, з яким укладено декларацію. У разі потреби лікар первинки призначить обстеження для ранньої діагностики онкозахворювань. Або випише направлення на консультацію до профільного лікаря. За направленням лікаря ці послуги є для пацієнта безоплатними. 📌Заклад, де можна отримати консультацію лікаря-онколога, пацієнт обирає самостійно. Головне - контракт з Національною службою здоров’я за пакетом амбулаторної допомоги, або пакетами лікування онкології. 📌У разі необхідності онколог скерує на додаткові аналізи чи обстеження. З направленням вони безоплатні Оонколог після консультації та діагностики може призначити хіміотерапію, або радіотерапію, або хірургічне втручання. Тоді з направленням на госпіталізацію людині потрібно звернутись до лікарні, яка має контракт з НСЗУ за хіміотреапевтичне чи радіологічне лікування, або хірургію.
12 листопада 2020, 12:27

Амбулаторна допомога у ПМГ-2021

Амбулаторна допомога у ПМГ-2021 НСЗУ уклала договори на надання амбулаторної допомоги з 1427 медзакладами та вже виплатила їм понад 3,4 млрд грн протягом квітня-жовтня. Амбулаторна допомога безоплатна для пацієнта за е-направленням від сімейного або лікуючого лікаря. Без направлення можна потрапити до педіатра, гінеколога, психіатра, стоматолога, нарколога, фтизіатра і до лікаря, у якого пацієнт перебуває під медичним наглядом У 2021 році НСЗУ планує виділити в окремі групи послуг: 📌 ведення вагітності в амбулаторних умовах; 📌 інтракорпоральний перитонеальний діаліз в амбулаторних умовах; 📌 стоматологічну допомогу; 📌 профілактику, діагностику, спостереження, лікування та реабілітацію пацієнтів в амбулаторних умовах. Якщо буде затверджено збільшення бюджету програми медичних гарантій на 2021 рік до 5% ВВП, то за ведення вагітності НСЗУ сплачуватиме закладам по 1 053 грн на місяць за вагітну, яка перебуває під наглядом.
11 листопада 2020, 16:19

Якщо Е-направлення від сімейного лікаря-ФОП?!

Якщо Е-направлення від сімейного лікаря-ФОП?! Пацієнт приватного центру чи лікаря-ФОП вільно обирає заклад, в який планує звернутись, наприклад, на консультацію чи на обстеження. Головні умови при цьому: 💙 укладена декларація з лікарем-ФОП або лікарем приватного центру; 💙 наявність електронного направлення на консультацію, обстеження тощо; 💙 комунальний заклад працює за контрактом з Національною службою здоров’я, і в межах договору з НСЗУ надає ті медичні послуги, які пацієнт планує отримати. До речі, це правило працює і навпаки. З електронним направленням сімейного лікаря, який працює в комунальному центрі ПМД, пацієнт може звернутись до приватної клініки по спеціалізовану медичну допомогу. Національна служба здоров’я уклала договори з 64 приватними закладами, які надають спеціалізовану допомогу - амбулаторну, стаціонарну, інструментальні дослідження для ранньої діагностики онкозахворювань (мамографія, гістероскопія, езофагогастродуоденоскопія, колоноскопія, цистоскопія
06 листопада 2020, 11:36

Меддопомога при ВІЛ та гепатитах

Меддопомога при ВІЛ та гепатитах 📌Тестування на ВІЛ можна безоплатно пройти у свого сімейного лікаря, або у закладах, які мають відповідний договір з НСЗУ. Антиретровірусні препарати є безоплатними. 📌На діагностику, лікування та супровід осіб із ВІЛ НСЗУ законтрактувала 407 закладів. 📌Якщо ви запідозрили гепатит або у вас був контакт з кров’ю чи іншими біологічними рідинами іншої людини, зверніться до лікаря, з яким підписана декларація. Тестування на гепатити В та С входить до пакету послуг на первинці. 📌За потреби лікар випише направлення до інфекціоніста чи гастроентеролога. Отримати консультацію безоплатно можна у закладі, який має договір на амбулаторну допомогу. 📌Засоби для лікування гепатиту C безоплатні. 📌Ключова група, серед якої поширюється ВІЛ та гепатити - люди, які вживають ін'єкційні наркотики.
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10