Анонси всіх дописів: Інформація головного лікаря, третья страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
20 січня 2021, 12:06

Лікування гострого інфаркту міокарду

Лікування гострого інфаркту міокарду 📌Лікування гострого інфаркту міокарда залишилося пріоритетним напрямком в Програмі медичних гарантій і у 2021 р. Це передбачає дотримання особливих вимог і оплату за підвищеним тарифом. 📌1 липня минулого року тариф підвищено на 88%. Заклад отримує за лікування інфаркту 30 тис. грн. 📌У цьому році НСЗУ пропонує зміни у Програму медичних гарантій, що мають поліпшити діагностику, лікування та реабілітацію пацієнтів з інфарктом. 📌Для укладення контракту НСЗУ вимагатиме: новітнє медобладнання, персонал відповідної кваліфікації, цілодобову роботу. 📌НСЗУ пропонує впровадити підвищувальний коефіцієнт на рівні 5% доплат за дотримання бригадами швидкої правильних маршрутів пацієнтів. 📌Також НСЗУ пропонує включити до програми реімбурсації ліки для пацієнтів, які перенесли інфаркт.
19 січня 2021, 09:33

Підсумки нашої роботи за минулий рік - коротко

Підсумки нашої роботи за минулий рік - коротко Деякі підсумки 2020 року – те, чим нам можна пишатися   Вважаємо своїм досягненням:   Недопущення «медичного локдауну» - колапсу надання первинної медичної допомоги під час стрибку захворюваності на СOVID-19 (в тому числі, й медичних працівників закладу) Налагодження конструктивної співпраці з Білопільською центральною районною лікарнею в умовах реформування Розроблено та затверджено власником План розвитку закладу у середньостроковій перспективі до 2024 року. Доступом до Інтернету обладнали всі робочі місця лікарів. Хоча й зовсім непросто зробити це у сільській амбулаторії, де навіть мобільний зв’язок не завжди працює. На кожне робоче місце лікаря закупили і встановлене спеціальне програмне забезпечення ( МІС – медична інформаційна система ) із найбільш необхідними для нас функціями й максимальною їх кількістю.
18 січня 2021, 14:45

Що змінилося з Нового року у проведенні тестування на ПЛР

Що змінилося з Нового року у проведенні тестування на ПЛР Всій медичній спільноті, що називається «під ялинку» Міністерство охорони здоров’я разом з Національною службою здоров’я підклало сюрприз у вигляді організації ПЛР-тестування по-новому. Як несподівано виявилося 31 грудня, було скасовано так званий 29-й пакет. Якщо у 2020 році існувало фінансування взяття мазків та їх транспортування до обласного лабораторного центру з Держбюджету (хай і не в повній мірі). Білопільська центральна районна лікарня (тоді вона ще так називалася) у 2020 році отримувала ці кошти (хоча вони й не покривали всіх витрат). А за новою нормативною базою тепер тестування на ПЛР (відбір мазків, транспортування) лягло на «первинку» (в основному) з маленьким «але». Кошти за це з Держбюджету не передбачені.
05 січня 2021, 09:12

Трансформація медицини триває

Трансформація медицини триває 📌Трансформація системи охорони здоров’я змінила правила гри у медичній сфері і запустила процес важливих перетворень. 📌Пацієнти отримали реальну фінансову точку опори. У повному обсязі запрацювала Програма медичних гарантій - чіткий перелік послуг, які пацієнт може отримати безоплатно та правила, як їх отримати. 📌Вільний вибір та зміна лікаря. Можливість отримати медичні послуги більше не залежить від реєстрації. І сімейного лікаря, так і спеціалізований медзаклад можна обирати незалежно від місця проживання. 📌Вперше в Україні пацієнти отримали можливість лікуватися в приватних закладах за державні гроші. Тобто за гроші, сплачені з власних податків. 📌Онлайн сервіси та електронні інструменти - онлайн запис до лікаря, електронне направлення. В планах на 2021 - запустити електронний лікарняний та електронний кабінет пацієнта.
22 грудня 2020, 15:39

До кого звертатися, якщо сімейний лікар захворів?

До кого звертатися, якщо сімейний лікар захворів? Первинна медична допомога надається безперервно, відповідно до режиму роботи закладу охорони здоров’я. Це означає, що під час хвороби та під час будь-якого тривалого періоду відсутності лікаря заклад обов'язково призначить іншого лікаря на заміну. 📌Центри первинної медичної допомоги мають інформувати пацієнтів про тимчасову відсутність лікаря та його заміну: розміщувати інформацію у центрі, у соцмережах, повідомляючи по телефону. 📌Заклад повідомляє про відсутність лікаря під час першого дня тимчасової відсутності і не пізніше як за тиждень до першого дня тимчасової відсутності лікаря первинки, якщо така відсутність запланована (відпустка, відрядження).
17 грудня 2020, 11:52

Медична допомога пацієнтам при травмах

Медична допомога пацієнтам при травмах 📌Дізнатись, до якого медичного закладу потрібно їхати у випадку травми, допоможе дзвінок на 103. Якщо людина не може рухатись або самостійно дістатись лікарні, за цим номером необхідно викликати швидку допомогу. Приїхавши на виклик, бригада швидкої оцінить стан пацієнта, встановить попередній діагноз та транспортує пацієнта до медичного закладу. 📌Якщо людина потребує стаціонарної допомоги, пацієнт отримає її у закладі, який має контракт з НСЗУ за пакетами стаціонарної допомоги чи хірургії. 📌Якщо людина з травмою не потребує стаціонарної допомоги, бригада швидкої відвозить такого пацієнта до найближчої лікарні. Пацієнт отримає допомогу у закладі, який має контракт на амбулаторну допомогу. 📌У випадку травми пацієнт може розраховувати на безоплатну екстрену, амбулаторну або стаціонарну медичну допомогу.
16 грудня 2020, 11:55

Медична допомога при пологах

Медична допомога при пологах 📌 180 202 пацієнтки тримали допомогу при пологах безоплатно за Програмою медичних гарантій у квітні-листопаді. На сьогодні НСЗУ виплатила понад 1,3 млрд грн закладам, які мають контракт на надання медичної допомоги при пологах. 📌 В безоплатний пакет допомоги при пологах включено: моніторинг стану вагітної, породіллі та новонародженого, меддопомогу при фізіологічних пологах, при ускладнених пологах та кесаревому розтині, що надається черговою акушерською бригадою, зниження больових відчуттів у жінки під час пологів та інші. ❌ Палата підвищеного комфорту, покращене харчування не входять до безоплатного пакету послуг. Оплату за послуги покращеного сервісу потрібно здійснити у вигляді офіційних платежів в закладі. 📌 Щоб отримати допомогу при пологах…
14 грудня 2020, 15:08

Доступні ліки - підсумки 2020 року

Доступні ліки - підсумки 2020 року 📌З квітня 2019 НСЗУ адмініструє програму реімбурсації Доступні ліки для пацієнтів, що мають серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу чи бронхіальну астму. 📌Програму запровадив Уряд у 2017 році, але відтоді вона суттєво змінилась. Паперовий рецепт став електронним, а маршрут пацієнта - набагато зрозумілішим та зручнішим. 📌У програмі «Доступні ліки» 264 лікарських засоби, серед них 85 пацієнт може отримати безоплатно. 📌У 2020 році НСЗУ виплатила аптекам понад 874 млн грн за відпущені ліки. Програмою користується 2 млн 490 тисяч людей. 📌Партнерами НСЗУ є 9 тис аптек. У минулому році їх було понад 7 тисяч. А на початку дії програми, коли рецепт на ліки ще був паперовим, таких аптек було всього 3 тисячі.
12 грудня 2020, 10:24

Профілактика та лікування бронхіальної астми

Профілактика та лікування бронхіальної астми 📌Сьогодні - Всесвітній день хворого на бронхіальну астму. Це хронічна хвороба, яка суттєво впливає на якість життя. Раннє виявлення та базові ліки сповільнюють її прогресування. Симптоми можуть турбувати людину періодично або постійно. 📌 На первинній ланці для пацієнта з підозрою або підтвердженим діагнозом бронхіальна астма безоплатними є такі послуги: - супровід та спостереження; - направлення до вузького спеціаліста – пульмонолога, алерголога – за потреби; - направлення на проведення лабораторних досліджень та інструментальних обстежень - за потреби; - призначення лікарських засобів за програмою реімбурсації «Доступні ліки». 📌Ліки від цього захворювання пацієнти можуть отримувати за програмою «Доступні ліки» - безоплатно або з доплатою. На сьогодні до цієї програми включено 15 препаратів для лікування бронхіальної астми, з них 6 є безоплатними.
04 грудня 2020, 11:51

Ще трохи про електронні медичні записи

Ще трохи про електронні медичні записи 📌Цього тижня в електронній системі охорони здоров'я внесли 100-мільйонний електронний медичний запис, а 13 мільйонам пацієнтів вже створено електронну медичну картку. Абсолютно для всіх пацієнтів Білопільської первинки (28 тис.+), що мають декларацію з нашими лікарями, створено електронні медичні картки, де безпечно зберігається зведена інформація про кожний візит пацієнта, кожний виписаний рецепт, кожне виписане направлення 📌Уся медична інформація щодо хвороб пацієнта, консультацій, операцій, діагностики зберігається в єдиному місці. При потребі лікар швидко отримає необхідну інформацію. І це може врятувати людині життя. Наприклад, усі лікарі, які є в системі, мають доступ до patients summary - анкети пацієнта. Це базова інформація про пацієнта, яка знадобитися у невідкладних випадках.
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10