Анонси всіх дописів, девятая страница.

Навигатор: 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13
06 квітня 2021, 13:37

Захворюваність стрімко зростає

Захворюваність стрімко зростає Стрімко зростає захворюваність на ковід-19 серед мешканців нашої території. Щодня реєструється десятки нових випадків захворювань серед пацієнтів. Нажаль, хворіють і наші лікарі, і наші медичні сестри. Навантаження на тих, хто залишився «в строю», досягає пікових значень. Велике прохання для збереження контрольованості ситуації та запобігання черг записуватися на прийом до лікарів заздалегідь за телефонами колл-центру: Водафон 050-35-85-088 Київстар 067-93-26-976 Або можна записатися самостійно онлайн. Інструкція щодо онлайн-запису http://cpmd.info/online.htm Всім пацієнтам, хто не записався на прийом, просимо поставитися з розумінням до того, що в першу чергу буде вестися прийом пацієнтів за попереднім записом. До стабілізації ситуації просимо утриматися від візитів до лікаря з планових питань, наприклад отримання електронного рецепту за програмою «Доступні ліки» можливо і без візиту до лікаря – просто зателефонуйте до лікаря.
02 квітня 2021, 14:27

Атестація медичних сестер

Згідно із нашими стандартами інформаційної політики оприлюднюємо офіційні документи закладу щодо атестації медичних сестер
01 квітня 2021, 13:53

Договір закладу з НСЗУ на 2021 рік

Чинний договір з Національною службою здоров'я України Білопільського ЦПМД
29 березня 2021, 13:06

Амбулаторна медична допомога у 2021 році

Амбулаторна медична допомога у 2021 році 📌Амбулаторна допомога включає консультації спеціалістів, лабораторні та інструментальні дослідження, лікувальні процедури, малі хірургічні втручання, лікування в умовах денного стаціонару. 📌Пакет амбулаторної допомоги має назву “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”. У ньому прописаний чіткий перелік послуг, які може отримати пацієнт. Перелік на сайті НСЗУ https://nszu.gov.ua/vimogi-pmg-2021 у файлі “Специфікації” до пакету. 📌Пацієнт має право безоплатно отримати всі необхідні йому лабораторні чи інструментальні дослідження, на які є направлення і які дозволяють зробити потужності закладів, що мають договір на амбулаторну допомогу. 📌Амбулаторна допомога є безоплатною для пацієнта, якщо є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Без направлення можна звернутися до педіатра, гінеколога, психіатра, стоматолога, нарколога, фтизіатра, та лікаря, у якого пацієнт під наглядом.
29 березня 2021, 10:07

Знову про електронні направлення

Знову про електронні направлення 📌З 1 квітня почне дію Програма медичних гарантій-2021. Правила доступу пацієнтів до безоплатних послуг не змінюються. Потрібна декларація з сімейним лікарем, електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря та вибір лікарні, яка має відповідний контракт з НСЗУ. 📌Але є випадки, коли до вузьких фахівців можна звернутися напряму, і НСЗУ оплатить такий візит за пацієнта. Направлення не потрібне у разі звернення до таких фахівців: 🔹 гінеколога, в тому числі дитячого та підліткового віку; 🔹 психіатра, в тому числі дитячого та підліткового; 🔹 нарколога; 🔹 стоматолога (ургентна допомога для всіх та планова для дітей) 🔹 фтизіатра, зокрема і дитячого; 🔹 педіатра 🔹 лікаря, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями.
29 березня 2021, 10:05

Стаціонарна медична допомога

Стаціонарна медична допомога 📌Що таке стаціонарна допомога? Стаціонарна медична допомога - це та, яку пацієнт отримує у стаціонарних умовах медзакладу. Це може бути як медична допомога без хірургічних втручань, так і операції. 📌Якщо пацієнт не потребує оперативних втручань, допомога йому надається в межах пакету “Стаціонарна допомога дорослим і дітям без проведення хірургічних операцій”. Більшість госпіталізацій відбувається саме за цим пакетом і їх ще називають терапевтичними. У межах Програми медичних гарантій пацієнт має право також на безоплатні хірургічні операції. 📌Як пацієнту отримати безоплатну стаціонарну допомогу? У кількох випадках: - якщо є направлення сімейного або лікуючого лікаря; - якщо пацієнта доставляє до лікарні бригада екстреної медичної допомоги; - за самозверненням у невідкладному стані.
15 березня 2021, 16:52

Попередній запис на вакцинацію

Попередній запис на вакцинацію Повідомляємо, що в нашому закладі успішно завершилось тестування функціоналу для попереднього запису на вакцинацію від ковід-19. Тому розпочинається попередній запис на вакцинацію для всіх, хто бажає отримати безоплатний, якісний і безпечний захист від коронавірусної хвороби. Для чого ми «ізобрєталі вєлосіпєд»? Так, на рівні держави запрацював механізм попереднього запису на вакцинацію через додаток «Дія». Але постає питання: чи у всіх є можливість скористатися цим додатком? Інше питання – як зареєструвати на вакцинацію людей без смартфону, якісного інтернету, без цього додатку? Тому нами і запроваджено власний попередній запис. Через цю форму можна зареєструвати не тільки себе, а й Ваших родичів, близьких та друзів (важлива умова – наявність діючої декларації саме з лікарями нашого закладу!!!)
27 лютого 2021, 10:45

Допоможіть нам стати кращими!!!

Допоможіть нам стати кращими!!! Допоможіть нам стати кращими❗️ 👆 Ми не припиняємо масштабну роботу з оцінки нашої діяльності з точки зору пацієнтів. Заповнення форми займе лише одну ❗️хвилину, але дозволить нам зрозуміти, чи все ми робимо так, як треба. А якщо робиться щось не так, то будемо виправляти. Анкетування проводиться з метою оцінити якості роботи лікарів. Анкета ЦІЛКОМ АНОНІМНА й буде використовуватися виключно з метою аналізу роботи нашого закладу та покращення сервісу. Жодні персональні дані в результаті анкетування не збираються. Прохання заповнювати анкету лише в тому разі, якщо Ви є нашим пацієнтом й відвідували наших лікарів хоча би 1 раз, починаючи з 1 квітня 2019 року.
24 лютого 2021, 14:53

Роль сімейного лікаря

Роль сімейного лікаря 📌Багато людей ще досі вважає, що сімейний лікар, педіатр або терапевт потрібні лише для того, щоб отримати якусь довідку чи направлення. Таке споживче ставлення - неправильне. 📌Лікар первинної ланки – фахівець, до якого звертаються перш за все, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації тощо. 📌Лікар первинки спостерігає пацієнтів із хронічними хворобами та допомагає їм контролювати свій стан. 📌Сімейні лікарі можуть лікувати інфекції та травми. Вести неускладнену вагітність. Надавати окремі послуги паліативної допомоги – спостерігати важкохворого пацієнта, виписувати знеболювальні. 📌Сімейний лікар сприяє отриманню кращого досвіду взаємодії із системою охорони здоров’я: робить людей більш обізнаними щодо власного здоров’я та інформує про доступ до різних медичних послуг, пропонує оптимальні маршрути для обстеження та лікування.
17 лютого 2021, 11:25

Розширено перелік Доступних ліків

Розширено перелік Доступних ліків 📌МОЗ затвердило новий Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Відтепер пацієнти можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою лікарські засоби для первинної і вторинної профілактики та лікування серцево-судинних захворювань. 📌У реєстр додали 3 нові міжнародні непатентовані назви. Це - ацетилсаліцилова кислота, ніфедипін та варфарин. Ці препарати виписують пацієнтам для профілактики інсульту та інфаркту, в тому числі тим пацієнтам, які уже перенесли ці захворювання. 📌Загалом кількість лікарських засобів у новому Реєстрі збільшилася на 33 позиції і наразі їх 297. 📌93 лікарські засоби пацієнти можуть отримати повністю безоплатно. Це на 8 більше, ніж у попередньому Реєстрі. Інші - з невеликою доплатою. 📌Найбільша кількість лікарських засобів препарату метформін - 37 позицій.
Навигатор: 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13