Анонси всіх дописів, двадцать пятая страница.

Навигатор: 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
12 квітня 2019, 10:44

Электронные рецепты

Электронные рецепты Рецепти за програмою «Доступні ліки» з 1 квітня можна виписувати лише в електронній системі охорони здоров’я. Для початку з’ясуймо, що передбачає програма «Доступні ліки» для закладів охорони здоров’я. Як діє програма «Доступні ліки» Програму «Доступні ліки» КМУ започаткував ще у квітні 2017 року. Вона пропонує безкоштовні або з невеликою доплатою ліки від діабету ІІ типу, бронхіальної астми та серцево-судинних захворювань. Новий етап програми — запровадження електронного рецепта. Адмініструє програму НСЗУ. Вона ж контролює якість послуг та препаратів. Із березня НСЗУ розпочала підписувати договори з аптеками по всій країні та встановлювати в аптеках — учасницях програми спеціальне програмне забезпечення. Програма «Доступні ліки» дає змогу пацієнтам отримувати ліки за рецептом у будь-якій аптеці в Україні, яка має договір із НСЗУ, без прив’язки до місцевості, де видали рецепт.
10 квітня 2019, 15:40

Червоний список

Червоний список Постановою КМУ від 03.04.2019 року № 295 "червоний список" відмінено, з порушеннями (заднім числом), але ВІДМІНЕНО! Якщо Ви НЕ підписали декларацію з сімейним лікарем: ➕медична допомога надається ЛИШЕ при невідкладних станах (стани які загрожують життю); ➖ без е-рецепта не зможете безкоштовно отримати лікіі за програмою "Доступні ліки"; ➖не отримуєте направлення до вузьких спеціалістів на вторинній ланці (лікарні); ➖не зможете скористатися програмою "Безкоштовна діагностика"; ➖ не зможете отримати листок непрацездатності на первинній ланці (в майбутньому і на вторинній ланці при введенні електронного лікарняного). ‼️ Але, щоб скористуватися всіма послугами, які Вам пропонує держава, Ви ще можете заключити декларацію з обраним лікарем в нашому ЦПМД - приписна кампанія триває постійно, але лікарі набирають свій ЛІМІТ - тому відкладати на потім не потрібно‼️
09 квітня 2019, 15:09

Електронний рецепт

Електронний рецепт Від сьогодні почали і в Білопіллі аптеки відпускати "Доступні ліки" по електронних рецептах наших лікарів!!! Що таке електронний рецепт? Електронний рецепт – це електронний документ, який створюється, зберігається і передається з використанням медичної інформаційної системи в електронній системі охорони здоров'я (eHealth). Переваги електронного рецепта: - мінімізація помилок при виписуванні; - економія часу лікаря та пацієнта; - можливість отримати ліки у будь-якій аптеці, яка має договір з НСЗУ на участь у програмі “Доступні ліки”. «Доступні ліки» стають доступнішими!
02 квітня 2019, 10:38

Надання допомоги без декларации

Надання допомоги без декларации Пояснення Міністерства охорони здоровя щодо надання медичної допомоги пацієнтам без діючої декларації. Мусимо зауважити, що цей перелік вичерпний У разі невідкладного стану, лікар не може відмовити у допомозі пацієнту без декларації. Така допомога у ЦПМД повинна надаватись безкоштовно. Невідкладні стани супроводжуються такими симптомами: раптовим підвищенням температури тіла з кашлем, нежиттю, болем у горлі; головним болем, запамороченням, слабкістю; болем у попереку, суглобах; підвищенням артеріального тиску; больовим синдромом у онкологічних хворих; алкогольним, наркотичним, токсичним абстинентним синдромом; загостренням хронічних захворювань у пацієнтів, які перебувають під наглядом лікаря, що надає первинну медичну допомогу, з приводу гіпертонічної хвороби, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічного запалення печінки, жовчного міхура, кишківника, хвороби нирок, суглобів тощо
26 березня 2019, 11:38

Основне про нас

Основне про нас З моменту утворення й реорганізації комунального некомерційного підприємства Білопільської міської ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» на підставі рішення Білопільської районної ради сьомого скликання двадцять першої сесії від 23.05.2018 р. у комунальному некомерційному підприємстві «Білопільський центр первинної медичної допомоги» працює колектив медичних працівників, який нараховує 180 чоловік Медична допомога хворим надається кваліфікованими лікарями загальної практики-сімейними лікарями, лікарями терапевтами-дільничними, лікарями педіатрами дільничними. Комунальному некомерційному підприємству Білопільської міської ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» згідно Статуту підпорядковуються структурні підрозділи: АЗПСМ м. Білопілля, АЗПСМ м. Ворожба, АЗПСМ смт. Улянівка, АЗПСМ с. Річки, АЗПСМ с. Павлівка, АЗПСМ с. Куянівка, АЗПСМ с. Вири, 7 фельдшерсько-акушерських пунктів та 14 фельдшерських пунктів.
24 березня 2019, 12:03

Ахтунг!!!

Ахтунг!!! 1. Як вже писалося раніше, деякі лікарі вже набрали свій ліміт пацієнтів та мають на свій розсуд підписувати або ні з Вами (червоний списк) декларацію. 2. Основне. З 01.01.2019 року, згідно постанові КМУ від 18.12.2018 року №1117, Національна служба здоровя зменшила фінансування червоного списка в 2 рази з 240 грн. на рік до 120 грн. на рік, тобто держава за пацієнта без декларації платить 10 грн. в місяць. А саме головне, що Білопільський центр первинної допомоги, завдяки червоному списку, отримує недостатньо коштів на розвиток амбулаторій та зарплату медичних працівників. Простими словами, ті хто не підписав декларацію з сімейним лікарем (червоний список) просто підставляють людей, які вже обрали собі сімейного лікаря (зелений список) і прагнуть змін на краще.
23 березня 2019, 19:49

Новость номер раз

Новость номер раз Запрацював сервіс електронних карток пацієнтів. Кожен може впевнитися в тому, що має діючу декларацію з лікарями сімейної ланки. Для цього перейдіть за посиланням https://patient.medcard24.net/ Вам буде запропоновано ввести свій номер мобільного телефону. Після вводу номеру Вам прийде смс-код підтвердження. Введіть цей код. Після цього повинні відобразитися Ваші контактні дані й Ваша електронна картка. Інструкції пацієнтам для роботи з власними електронними картками Якщо цього не буде, тому є 2 причини: У Вас немає діючої декларації з лікарем Ваш номер телефону відсутній в Вашій декларації (або номер не співпадає з номером реєстрації).   В обох випадках потрібно буде звернутися до Вашого лікаря (або медичної сестри), щоб виправити цю ситуацію.
Навигатор: 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25