Анонси всіх дописів, вторая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
01 квітня 2021, 13:53

Договір закладу з НСЗУ на 2021 рік

Чинний договір з Національною службою здоров'я України Білопільського ЦПМД
29 березня 2021, 13:06

Амбулаторна медична допомога у 2021 році

Амбулаторна медична допомога у 2021 році 📌Амбулаторна допомога включає консультації спеціалістів, лабораторні та інструментальні дослідження, лікувальні процедури, малі хірургічні втручання, лікування в умовах денного стаціонару. 📌Пакет амбулаторної допомоги має назву “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”. У ньому прописаний чіткий перелік послуг, які може отримати пацієнт. Перелік на сайті НСЗУ https://nszu.gov.ua/vimogi-pmg-2021 у файлі “Специфікації” до пакету. 📌Пацієнт має право безоплатно отримати всі необхідні йому лабораторні чи інструментальні дослідження, на які є направлення і які дозволяють зробити потужності закладів, що мають договір на амбулаторну допомогу. 📌Амбулаторна допомога є безоплатною для пацієнта, якщо є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Без направлення можна звернутися до педіатра, гінеколога, психіатра, стоматолога, нарколога, фтизіатра, та лікаря, у якого пацієнт під наглядом.
29 березня 2021, 10:07

Знову про електронні направлення

Знову про електронні направлення 📌З 1 квітня почне дію Програма медичних гарантій-2021. Правила доступу пацієнтів до безоплатних послуг не змінюються. Потрібна декларація з сімейним лікарем, електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря та вибір лікарні, яка має відповідний контракт з НСЗУ. 📌Але є випадки, коли до вузьких фахівців можна звернутися напряму, і НСЗУ оплатить такий візит за пацієнта. Направлення не потрібне у разі звернення до таких фахівців: 🔹 гінеколога, в тому числі дитячого та підліткового віку; 🔹 психіатра, в тому числі дитячого та підліткового; 🔹 нарколога; 🔹 стоматолога (ургентна допомога для всіх та планова для дітей) 🔹 фтизіатра, зокрема і дитячого; 🔹 педіатра 🔹 лікаря, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями.
29 березня 2021, 10:05

Стаціонарна медична допомога

Стаціонарна медична допомога 📌Що таке стаціонарна допомога? Стаціонарна медична допомога - це та, яку пацієнт отримує у стаціонарних умовах медзакладу. Це може бути як медична допомога без хірургічних втручань, так і операції. 📌Якщо пацієнт не потребує оперативних втручань, допомога йому надається в межах пакету “Стаціонарна допомога дорослим і дітям без проведення хірургічних операцій”. Більшість госпіталізацій відбувається саме за цим пакетом і їх ще називають терапевтичними. У межах Програми медичних гарантій пацієнт має право також на безоплатні хірургічні операції. 📌Як пацієнту отримати безоплатну стаціонарну допомогу? У кількох випадках: - якщо є направлення сімейного або лікуючого лікаря; - якщо пацієнта доставляє до лікарні бригада екстреної медичної допомоги; - за самозверненням у невідкладному стані.
15 березня 2021, 16:52

Попередній запис на вакцинацію

Попередній запис на вакцинацію Повідомляємо, що в нашому закладі успішно завершилось тестування функціоналу для попереднього запису на вакцинацію від ковід-19. Тому розпочинається попередній запис на вакцинацію для всіх, хто бажає отримати безоплатний, якісний і безпечний захист від коронавірусної хвороби. Для чого ми «ізобрєталі вєлосіпєд»? Так, на рівні держави запрацював механізм попереднього запису на вакцинацію через додаток «Дія». Але постає питання: чи у всіх є можливість скористатися цим додатком? Інше питання – як зареєструвати на вакцинацію людей без смартфону, якісного інтернету, без цього додатку? Тому нами і запроваджено власний попередній запис. Через цю форму можна зареєструвати не тільки себе, а й Ваших родичів, близьких та друзів (важлива умова – наявність діючої декларації саме з лікарями нашого закладу!!!)
27 лютого 2021, 10:45

Допоможіть нам стати кращими!!!

Допоможіть нам стати кращими!!! Допоможіть нам стати кращими❗️ 👆 Ми не припиняємо масштабну роботу з оцінки нашої діяльності з точки зору пацієнтів. Заповнення форми займе лише одну ❗️хвилину, але дозволить нам зрозуміти, чи все ми робимо так, як треба. А якщо робиться щось не так, то будемо виправляти. Анкетування проводиться з метою оцінити якості роботи лікарів. Анкета ЦІЛКОМ АНОНІМНА й буде використовуватися виключно з метою аналізу роботи нашого закладу та покращення сервісу. Жодні персональні дані в результаті анкетування не збираються. Прохання заповнювати анкету лише в тому разі, якщо Ви є нашим пацієнтом й відвідували наших лікарів хоча би 1 раз, починаючи з 1 квітня 2019 року.
24 лютого 2021, 14:53

Роль сімейного лікаря

Роль сімейного лікаря 📌Багато людей ще досі вважає, що сімейний лікар, педіатр або терапевт потрібні лише для того, щоб отримати якусь довідку чи направлення. Таке споживче ставлення - неправильне. 📌Лікар первинної ланки – фахівець, до якого звертаються перш за все, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації тощо. 📌Лікар первинки спостерігає пацієнтів із хронічними хворобами та допомагає їм контролювати свій стан. 📌Сімейні лікарі можуть лікувати інфекції та травми. Вести неускладнену вагітність. Надавати окремі послуги паліативної допомоги – спостерігати важкохворого пацієнта, виписувати знеболювальні. 📌Сімейний лікар сприяє отриманню кращого досвіду взаємодії із системою охорони здоров’я: робить людей більш обізнаними щодо власного здоров’я та інформує про доступ до різних медичних послуг, пропонує оптимальні маршрути для обстеження та лікування.
17 лютого 2021, 11:25

Розширено перелік Доступних ліків

Розширено перелік Доступних ліків 📌МОЗ затвердило новий Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Відтепер пацієнти можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою лікарські засоби для первинної і вторинної профілактики та лікування серцево-судинних захворювань. 📌У реєстр додали 3 нові міжнародні непатентовані назви. Це - ацетилсаліцилова кислота, ніфедипін та варфарин. Ці препарати виписують пацієнтам для профілактики інсульту та інфаркту, в тому числі тим пацієнтам, які уже перенесли ці захворювання. 📌Загалом кількість лікарських засобів у новому Реєстрі збільшилася на 33 позиції і наразі їх 297. 📌93 лікарські засоби пацієнти можуть отримати повністю безоплатно. Це на 8 більше, ніж у попередньому Реєстрі. Інші - з невеликою доплатою. 📌Найбільша кількість лікарських засобів препарату метформін - 37 позицій.
15 лютого 2021, 14:04

Кадрові зміни серед лікарів

Кадрові зміни серед лікарів Повідомляємо про кадрові зміни серед лікарів. Завідуюча АЗПСМ м. Ворожба Заріцька Анастасія Ігорівна пішла у тривалу відпустку у зв’язку з вагітністю і пологами (декретну). Обов’язки завідуючої АЗПСМ м. Ворожба покладено на лікаря цієї ж амбулаторії Гуральник Любов Вінцентасівну. На жаль, призначити лікаря на заміну Анастасії Ігорівні наразі немає жодної можливості через брак лікарів. Добра новина для всіх, хто має декларацію з Анастасією Ігорівною – декларації залишаються ЧИННИМИ. Це означає, що пацієнт може звернутися до будь-якого лікаря нашого центру. Дорослим пацієнтам м. Ворожба рекомендуємо звертатися до Любові Вінцентасівни. А от діткам доведеться звертатися до педіатрів АЗПСМ м. Білопілля – жодних перешкод не буде.
15 лютого 2021, 12:38

Лікування серцево-судинних захворювань

Лікування серцево-судинних захворювань 📌Згідно з дослідженнями Глобальної програми, що оцінює втрату працездатності та смертність, у 2019 році серцево-судинні хвороби визнали основними причинами смертності та інвалідності у світі. 📌Профілактика, діагностика та їх лікування - в особливому фокусі Програми медичних гарантій. 📌Симптоми серцево-судинних захворювань, за яких слід звернутися до сімейного лікаря: болісні та неприємні відчуття у ділянці груднини; задишка, поява набряків, запаморочення і головний біль, порушення ритму або частоти серцевих скорочень. 📌Лабораторні та інструментальні дослідження, кардіограма, аналіз крові на холестерин є у безоплатному пакеті на первинці. 📌Сімейний лікар, за потреби, виписує електронне направлення на консультацію до кардіолога, на аналізи, УЗД тощо. Ці медичні послуги для пацієнта є безоплатними.
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10