Анонси всіх дописів, первая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10
01 червня 2021, 10:35

Про дітей і декларації

Про дітей і декларації 📌1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Щодо дитячого здоров’я, то декларація з лікарем - один з надійних варіантів його захисту. Dона відкриває доступ до безоплатної медичної допомоги. На сьогодні 6,7 млн дітей мають декларацію з лікарем. 📌Для того, щоб обрати сімейного лікаря або педіатра, зверніться до нашого закладу (через колл-центр або особисто). Номера телефонів колл-центру: Водафон 050-35-85-088 Київстар 067-93-26-976 📌За дітей до 14 років декларацію з лікарем підписує один із батьків. При собі потрібно мати свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження; документи, що посвідчують особу та повноваження одного з батьків дитини або іншу особу, яка є законним представником пацієнта.
01 червня 2021, 08:37

Що потрібно знати про пологи?

Що потрібно знати про пологи? 📌Якщо жінка з певних причин не уклала декларацію з сімейним лікарем, чи отримає вона безоплатну медичну допомогу при пологах в межах Програми медичних гарантій? Підставами для надання медичної допомоги при пологах є направлення лікуючого лікаря; доставлення бригадою швидкої, самозвернення при розродженні. Якщо жінка не має декларації з лікарем, який надає первинну медичну допомогу, вона може розраховувати на весь пакет безоплатної допомоги на цей випадок. 📌Але декларація важлива для вашого здоров’я. Вона розширює доступ до безоплатних медичних послуг пацієнтів. Також наявність у породіллі декларації робить її співпрацю із пологовим будинком більш комфортною. Адже це значно спрощує та пришвидшує оформлення реєстрації медичних документів при поступленні в пологовий, оформлення електронного медичного висновку про народження дитини.
11 травня 2021, 13:15

Медогляд школярів

Медогляд школярів 📌Перед вступом у перший клас потрібно відвідати таких лікарів та пройти такі аналізи: дитячий хірург; дитячий ортопед-травматолог; дитячий офтальмолог; стоматолог; інші спеціалісти за показаннями; аналіз крові на гемоглобін; інші аналізи за показаннями. 📌Діти, які вже навчаються в школі, мають проходити медичний огляд один раз на рік. 📌Медичні огляди учнів входять до Програми медичних гарантій і є безоплатними. Для консультації вузьких спеціалістів педіатр чи сімейний лікар створить електронне направлення. З ним потрібно звернутись до будь-якого медичного закладу, який має договір з НСЗУ на надання амбулаторної допомоги. 📌Схема періодичності обов'язкових медоглядів https://cutt.ly/Dbjcikv Більше у роз’ясненні НСЗУ https://cutt.ly/DbY6H1L
07 травня 2021, 13:17

Яку допомогу можна отримати на первинці

Яку допомогу можна отримати на первинці 📌У сімейного лікаря, терапевта чи педіатр можна отримати консультації щодо лікування легкої форми COVID-19. Пацієнти із підозрою на коронавірус можуть пройти тестування у закладі. 📌З підозрою на COVID-19 до центру надання первинної медичної допомоги можна звернутися без декларації. У разі необхідності пацієнт отримає консультацію лікаря, а також тест. 📌Після консультації, скоріш за все, пацієнту запропонують укласти декларацію з лікарем. Радимо не відмовлятися від цього. Адже для подальшого отримання повного обсягу медичних послуг потрібна декларація. 📌Рішення про лікування в амбулаторних умовах приймає лікар первинної медичної допомоги після оцінки стану пацієнта. 📌Сімейний лікар може обирати спосіб зв’язку з пацієнтом. Якщо у пацієнта погіршився стан здоров’я, але це не становить загрози для життя, дзвонити лікарю потрібно в робочі години.
21 квітня 2021, 10:43

Безоплатні медичні послуги на первинці

Безоплатні медичні послуги на первинці 📌Кожен пацієнт, який уклав декларацію з лікарем, має право на безоплатний пакет медичних послуг на первинній ланці. В тому числі - вакцинацію. 📌Відповідно до Календаря, дитину можна безоплатно вакцинувати проти 10 інфекційних захворювань. Туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, правцю, кашлюку, кору, паротиту, краснухи, вірусного гепатиту В, гемофільної інфекції. Дорослий безоплатно отримує щеплення від дифтерії та правця - кожні 10 років. 📌Пацієнт може зробити безоплатно щеплення в комунальних закладах охорони здоров'я, які надають первинну медичну допомогу, а також в приватних закладах і в лікарів-ФОП, які підписали договір з НСЗУ. Головна умова - декларація з лікарем. В Білопільському центрі первинної медичної допомоги в наявності є всі вакцини, що передбачені Національним календарем вакцинації 📌Вакцина проти сказу закуповується безоплатна і робиться за необхідністю.
19 квітня 2021, 14:29

Знову про Доступні ліки у 2021 році

Знову про Доступні ліки у 2021 році 📌За програмою “Доступні ліки” пацієнти можуть отримати безоплатно чи з незначною доплатою лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, діабету II типу, а також для первинної та вторинної профілактики інфарктів та інсультів. 📌Ці категорії хвороб покриваються програмою, тому що саме від них найчастіше помирають українці, або ж якість їхнього життя суттєво знижується. При тому, що ці захворювання можна ефективно лікувати амбулаторно. 📌Наразі у програму “Доступні ліки” входить 297 лікарських засобів, а кількість безоплатних складає 93. 📌Повний список лікарських засобів, які беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна переглянути https://bit.ly/3g0GZMC. Проскрольте до кінця сторінки та завантажте список ліків у форматі exсel.
16 квітня 2021, 16:53

Яку допомогу може отримати пацієнт?

Яку допомогу може отримати пацієнт? 📌Держава гарантує пацієнтам надання необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, які передбачені Програмою медичних гарантій, безоплатно https://bit.ly/3tkcPrk. 📌До гарантованого пакету в Україні входять: екстрена медична допомога; первинна, спеціалізована, паліативна медична допомога; реабілітація; медична допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;“Доступні ліки”. 📌Програма медичних гарантій визначає чіткий перелік та обсяг медичних послуг та лікарських засобів, оплата яких гарантується за рахунок коштів Державного бюджету України. Це означає, що пацієнт має право отримувати їх безоплатно у лікарнях, які працюють за договором з НСЗУ. 📌Якщо у закладі, який має договір із НСЗУ, безпідставно відмовили в наданні послуг, передбачених ПМГ, або вимагали гроші, це є порушенням прав пацієнта.
08 квітня 2021, 15:05

Ліки для пацієнтів з цукровим діабетом

Ліки для пацієнтів з цукровим діабетом 📌Пацієнти з діабетом ІІ типу можуть отримувати “Доступні ліки” за електронним рецептом. Це 48 лікарських засобів. 📌З 1 липня НСЗУ адмініструватиме програму реімбурсації інсулінів. Усі учасники процесу користуватимуться перевагами, які надає єдиний платник, як це зараз відбувається з “Доступними ліками”. 📌Інсулін пацієнти зможуть отримувати безоплатно або з доплатою за електронним рецептом. Виписати його зможе як ендокринолог, який призначає лікування. Так і сімейний лікар. 📌Зараз фінансування програми відшкодування вартості інсулінів відбувається за субвенцією. Розмір її є недостатнім. Місцеві бюджети змушені дофінансовувати програму. Різна спроможність громад спричиняє ризики неможливості забезпечити пацієнтів препаратами в деяких областях. 📌З другого півріччя цього року бюджет на інсуліни збільшено до понад 1 млрд грн на 6 місяців.
06 квітня 2021, 13:37

Захворюваність стрімко зростає

Захворюваність стрімко зростає Стрімко зростає захворюваність на ковід-19 серед мешканців нашої території. Щодня реєструється десятки нових випадків захворювань серед пацієнтів. Нажаль, хворіють і наші лікарі, і наші медичні сестри. Навантаження на тих, хто залишився «в строю», досягає пікових значень. Велике прохання для збереження контрольованості ситуації та запобігання черг записуватися на прийом до лікарів заздалегідь за телефонами колл-центру: Водафон 050-35-85-088 Київстар 067-93-26-976 Або можна записатися самостійно онлайн. Інструкція щодо онлайн-запису http://cpmd.info/online.htm Всім пацієнтам, хто не записався на прийом, просимо поставитися з розумінням до того, що в першу чергу буде вестися прийом пацієнтів за попереднім записом. До стабілізації ситуації просимо утриматися від візитів до лікаря з планових питань, наприклад отримання електронного рецепту за програмою «Доступні ліки» можливо і без візиту до лікаря – просто зателефонуйте до лікаря.
02 квітня 2021, 14:27

Атестація медичних сестер

Згідно із нашими стандартами інформаційної політики оприлюднюємо офіційні документи закладу щодо атестації медичних сестер
Навигатор: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10